reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja Ci życzę moja kochana, że właśnie jak odpuścisz będzie bum! Trzymam za Ciebie kciuki i zawsze będę trzymać tak jak Ty za mnie. Kochana tulę Cie mocno. [emoji3590][emoji3590]
A in vitro? Nie wiem czy pisałyśmy o tym wcześniej, nie chcesz spróbować in vitro?
Tak pisałyśmy. Nie zrobią in vitro do póki ja nie będę ustabilizowana diabetologicznie a z tym jest duży problem. Nie ma nigdzie terminów albo nie przyjmują nowych pacjentek.

Tak jak @Magdusia88 kiedyś napisała że co raz mniej diabetologów a większe zapotrzebowanie jest na tych lekarzy.
 
reklama
Dziewczyny które starają się o pierwsze dziecko.. macie czasami myśli w stylu "co jeśli ja w ogóle nie mogę..?"
Jak z tym walczyć?
Bo ja się staram dopiero od kwietnia/maja ale jakoś to zderzenie z rzeczywistością i fakt że to się nie udaje nam tak szybko jak sobie wyobrażałam mega mnie przytłacza. Boje się że nigdy się nie dowiem jak to jest być w ciąży i być mamą, ciężkie to psychicznie, w tym cyklu dawaliśmy z siebie wszystko a i tak czuję że nic z tego ...
Też mam takie myśli. Najgorzej jest kilka dni przed @ jak już czuję że nic z tego. Ale potem przychodzi @ i są nadzieję na nowy cykl. Zapisałam się teraz do nowego gina, zrobimy wszystkie badania i zobaczymy co dalej. Ja ogólnie jestem w życiu optymistką, więc szybko się podnoszę po smutku.
 
2 dni przed @
Cień cienia? Test w piątek powtórzę.
 

Załączniki

  • 20200909_070039.jpg
    20200909_070039.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 124
Powinnas porozmawiać z mężem, skoro Ty przebadałas się już na wszelkie możliwe sposoby to trzeba poszukać przyczyny z jego strony. Niestety dla większości facetów to straszna ujma dla ich ego 🤦🏼‍♀️ W naszym przypadku jak już ja porobilam badania i wszystko unormowałam a dalej nie wychodziło to ginekolog od razu powiedziała żeby przebadać męża ( i to już po roku starań bo stwierdziła ze szkoda czasu )dzięki temu wiemy ze problem leży po jego stronie i próbujemy poprawić parametry nasienia suplementami. Teraz coraz więcej facetów ma problem z jakością nasienia... spróbuj przekonać go do badań, żeby zrobił to dla Ciebie. U nas gin zaleciła badanie rozszerzone nasienia z morfologia, fragmentację DNA plemnika i test wiązania z hialuronianem
Mnie i mojego męża pani ginekolog od razu wysłała na drożność i seminogram, pozniej w klinice rozszerzone badania męża i u mnie hormony w tym amh Szkoda czasu na działania bezowocne
 
reklama
Do góry