reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba jest cień cienia albo to tylko wyobraźnia mi już tak działa
emoji28.png
Zobaczymy bo jeśli
Chyba jest cień cienia albo to tylko wyobraźnia mi już tak działa [emoji28]
Zobaczymy co z tą wyobraźnią Twoją i moją jak powtórzę test😅😁
 
reklama
Dziewczyny bierze mnie infekcja grzybicza raczej :( swędzi i boli. Nie wiem teraz czy iść do ginekologa po coś czy mogę kupić coś w aptece jak nie jestem pewna czy się udało czy nie ? Żeby nie zaszkodzić
 
Tak pisałyśmy. Nie zrobią in vitro do póki ja nie będę ustabilizowana diabetologicznie a z tym jest duży problem. Nie ma nigdzie terminów albo nie przyjmują nowych pacjentek.

Tak jak @Magdusia88 kiedyś napisała że co raz mniej diabetologów a większe zapotrzebowanie jest na tych lekarzy.

Ja wierzę, że Tobie sie uda, prędzej czy później. Kibicuję Ci mocno i wierzę, że się doczekasz :*
 
Dziewczyny bierze mnie infekcja grzybicza raczej :( swędzi i boli. Nie wiem teraz czy iść do ginekologa po coś czy mogę kupić coś w aptece jak nie jestem pewna czy się udało czy nie ? Żeby nie zaszkodzić
Kup sobie gynoxin, ja też niestety się z tym zmagam i moja gin powiedziała że nie zaszkodzi w żaden sposób staraniom i jeśli się udało również babelkowi nie zaszkodzi.
 
reklama
Do góry