reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja wczoraj robiłam AMH w Diagnostyce zobaczymy czy później będą wyniki.Trochę się boje że coś będzie nie tak , ale muszę sprawdzić . Jakoś w tym cyklu jestem zrezygnowana , mam jakiegoś doła i nie wiem czy się starać czy odpuścić.
Możesz odpuścić ale seksij sie😉😉 tylko w taki sposób możesz odpuścić, ja też miałam wahania w tym cyklu ale dziewczyny i mój mąż szybko mi wybili te wahania z głowy
 
reklama
Tak i to odliczanie najpierw do owu (którą nie wiadomo do końca czy się ma), potem do @, co miesiac zamiast się skupiać na tu i teraz to wieczne obliczenia..
U mnie co chwila jakaś koleżanka w ciąży albo wpadka.. wczoraj nawet przeczytałam o świętej Faustynie że była jedną z 10 rodzeństwa i od razu pomyślałam "no nie, ktoś miał 10 dzieci a ja nawet jednego zrobić nie umiem" [emoji23]
Wiecie co... Ja po ciąży pozamacicznej, bez jednego jajowodu, z małą szansa na ciążę w przyszłości (słowa lekarza) trafiłam na opowieść jednej kobiety, która miała zerowe szanse na ciążę. Opowiadała jak zaczęła swoje prośby kierować do Sw. Rity. Poczytałam o niej i też zaczęłam dzień w dzień modlić się.......
Wierzę, że pomogła mi. 😘
 
Ja widziałam już na pierwszym zdjęciu! Powtórz jutro!
Kurczę ciężko zrobić przy bladej kresce zdjęcie abyście wy widziały , tu już chyba lepiej ją widać [emoji28][emoji848] co wy na to?
Mogła Ci spaść już przed okresem tempka a owulacja była.
Co do mierzenia temperatur - wczoraj przyszedł mi termometr i dzisiaj rano przed wstaniem z łóżka zmierzyłam z ciekawości pierwszy raz i tempka 36,34-36,41 (dwa razy mierzyłam)..
Przeglądałam wykresy innych dziewczyn i to chyba mało.. jak na parę dni przed okresem - dziś 29dc, za jakieś 3 dni powinna być @.. każdy mam jakieś 36,7-36,9 a w ciąży to w ogóle rośnie [emoji26]
Ja miałam objawy infekcji w udanym cyklu [emoji854][emoji6]
Dziewczyny bierze mnie infekcja grzybicza raczej :( swędzi i boli. Nie wiem teraz czy iść do ginekologa po coś czy mogę kupić coś w aptece jak nie jestem pewna czy się udało czy nie ? Żeby nie zaszkodzić
 
Aha, to jeżeli teraz miałam podwyższoną to np 10 lat temu też?
Całkiem możliwe że miałaś ale tego się już nie dowiesz. Ja i pewnie większość dziewczyn robi te badanie dopiero jak jest coś nie tak.A nikt nie myśli o tym żeby profilaktycznie je zrobić np .przed lub po 20 r.ż dlatego nie można stwierdzić jak była10 lat wstecz.
 
Ja widziałam już na pierwszym zdjęciu! Powtórz jutro! Mogła Ci spaść już przed okresem tempka a owulacja była. Ja miałam objawy infekcji w udanym cyklu [emoji854][emoji6]
Kurde no nic nie wiadomo bo cienie cienia niby są na 3 różnych testach [emoji848] zobaczymy jak wyjdzie dzisiaj beta [emoji1317]
 
Hej! Ja właśnie juz nie wiem do jakiego lekarza iść. Jestem umówiona do prof. Jerzak, i chciałam nawet jako drugiego lekarza do Malinowskiego, ale terminy dopiero na koniec października!

Macie doświadczenie z prof. Jerzak?
 
reklama
Do góry