reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Trzymamy kciuki :) o której masz wyniki ?:)
Nie mam pojęcia bo muszę trochę jechać na ta bete po pracy A kończę o 14. U mnie wszędzie w mieście badania tylko do 10:30 rano więc musiałam szukać labolatorium na popołudnie. Chociaż jak dzwoniłam to Pani mówiła że wyniki w tym samym dniu. Więc pewnie wieczorem juz będą :)
 
reklama
Czy któras z Was jest z Podkarpacia? 🙂 Zastanawiam się nad zmianą gina i może któraś poleci 😁

Ja dzisiaj 3dc, testy owu zakupione, myślę, że od 8dc zacznę robić, bo u mnie to wcześniej wszystko jest, o ile jest 😔 już taka jestem zniechęcona, oby faktycznie zmiana w życiu sprawiła, że zaskoczy w końcu u nas, bo mam już zaplanowana 1 rozmowę o pracę, cv z 3 wysłane, więc obawiam się, że nowa praca i będzie suprise, a z drugiej strony walić pracę, ile można się nią przejmować... Obecna się przejmowałam, od lutego umowa na nieokreślony i bach- wypowiedzenie.... 😕 A starania czekały ba ta umowę pieprzoną
 
Nie mam pojęcia bo muszę trochę jechać na ta bete po pracy A kończę o 14. U mnie wszędzie w mieście badania tylko do 10:30 rano więc musiałam szukać labolatorium na popołudnie. Chociaż jak dzwoniłam to Pani mówiła że wyniki w tym samym dniu. Więc pewnie wieczorem juz będą :)
To będziemy czekać do wieczora :) ja mam godzinę do siebie, książka idzie w ruch i trochę relaksu :)
 
Całkiem możliwe że miałaś ale tego się już nie dowiesz. Ja i pewnie większość dziewczyn robi te badanie dopiero jak jest coś nie tak.A nikt nie myśli o tym żeby profilaktycznie je zrobić np .przed lub po 20 r.ż dlatego nie można stwierdzić jak była10 lat wstecz.
Ok, zapytam gina, może będzie coś więcej wiedział, bo jeśli miałam już dawno podwyższone to przynajmniej wiem, że to nie problem przy zajściu w ciążę, myślę że u mnie moje amh plus wysoka prolaktyna mojego męża to razem wzięte stanowi problem
 
reklama
Do góry