reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny wrzucam Wam moje testy owu. Ten najniżej to drugi z 10 dc ( z dziś) z godziny 17.30. te dzisiejsze są pozytywne?
Temperatura skoczyła dziś o 0.2 st oraz zmienił się śluz.
 

Załączniki

  • IMG_20200927_174735190.jpg
    IMG_20200927_174735190.jpg
    848,9 KB · Wyświetleń: 70
Kurcze nie jestem w stanie Was nadrobić, ale gratuluję jeśli któraś zobaczyła kreseczki❤
@Valezi Ty chyba najbardziej w temacie jesteś obeznana, powiedz mi czy wzrost temp, który się utrzymuje jest potwierdzeniem owu?
Tak, kiedyś młodej opisywałam na wykresie jak to dokładnie liczyć. Wzrost musi być min 0,2 stopnia i później będzie się utrzymywać powyżej najwyższej temperatury z 6 przed owulacja.
 
Testy pozytywne ale jak miałaś skok temperatury tzn że już po owulacji.
A to nie jest tak że skok lh jest na ok 24 godziny przed? Poza tym od x lat mam bóle w czasie owu a dzis nic. Ja już zgłupiałam🤔 w ogóle to wiesiołek mega , dawno nie miałam tyle śluzu a poza tym pierwszy raz odkąd się staramy miałam od kilku dni libido w kosmos! Mogłabym pożreć chłopa w całości! Ale i tak sobie nie robię dużych nadziei z tego cyklu. Stawiam na obserwację siebie, testy, badania za tydzień lekarz. A poza tym od następnego tygodnia czekaj mnie bardzo ciężkie 3 tyg w pracy bo zostaje sama w dziale i przejmuje obowiazki dwóch koleżanek. Bez tego mam duży ciśnienie i stres w pracy plus szefa dupka także będę zęby zbierać...
 
reklama
Do góry