reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Skok lh teoretycznie tak ale skoro piszesz że skoczyła Ci już temperatura to stawiam że wcześniej test nie wyłapał Ci skoku lh a owulacja była. Chyba że temp skoczyła Ci z innego powodu.
A to nie jest tak że skok lh jest na ok 24 godziny przed? Poza tym od x lat mam bóle w czasie owu a dzis nic. Ja już zgłupiałam[emoji848] w ogóle to wiesiołek mega , dawno nie miałam tyle śluzu a poza tym pierwszy raz odkąd się staramy miałam od kilku dni libido w kosmos! Mogłabym pożreć chłopa w całości! Ale i tak sobie nie robię dużych nadziei z tego cyklu. Stawiam na obserwację siebie, testy, badania za tydzień lekarz. A poza tym od następnego tygodnia czekaj mnie bardzo ciężkie 3 tyg w pracy bo zostaje sama w dziale i przejmuje obowiazki dwóch koleżanek. Bez tego mam duży ciśnienie i stres w pracy plus szefa dupka także będę zęby zbierać...
Ja plamiłam bez przerwy od dnia niby owulacji której nie było i bardzo ciężko było mi określić kiedy zaczął się okres, ale mniej więcej 4 dni później niż powinien.
@aga.i.nieszka wracajac do torbieli krwotocznej to powiedz czy okres przyszedł o czasie czy spóźniony ?
 
Hej dziewczyny ☺ u mnie dziś 4dc ale coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jak się podejmie decyzję o staraniach to wszystko zaczyna się plątać z cyklem...😏 Jak już wcześniej wspominałam prowadziłam obserwacje swoich cykli w celach antykoncepcyjnych (wiem że nie jest to metoda skuteczna ,tym bardziej że bez mierzenia temp ,ale nie bałam się ciąży panicznie więc liczyłam się z wpadka) i wszystko było idealnie jak w zegarku ,objawy zwykle takie same , wszystko praktycznie do przewidzenia. Tymczasem pierwszy cykl starań i
Ból piersi i plecow po domniemanej owulacji do kilku dni przed okresem (Nidy wcześniej tak nie bylo)
Brak jakichkolwiek oznak że pojawi się okres
Okres bez bólu nóg (mój praktycznie jedyny objaw ale zawsze obecny)
1dc krwawienie normalne jak zwykle ,2dc krwawienie średnie -inaczej jak zwykle bo zwykle mam bardzo obfita miesiączkę niekiedy z dużą ilością skrzepów . 3dc końcówka krwawienia ! Zwykle okres 4.5. dni -z rzadka ,ale nawet do 6 . Dziś 4dc kilka plamek i po sprawie
Piersi mi nie spadły po okresie - nie są bolące ,napięte ani nabrzmiałe ale większe niż normalnie (tak może zostać na zawsze 😂😂) i weź się tu człowieku odnajdź 😋😋 test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki negatywny @ była z jednym dniem opóźnienia więc akurat to w normie:p
 
Hej dziewczyny ☺ u mnie dziś 4dc ale coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jak się podejmie decyzję o staraniach to wszystko zaczyna się plątać z cyklem...😏 Jak już wcześniej wspominałam prowadziłam obserwacje swoich cykli w celach antykoncepcyjnych (wiem że nie jest to metoda skuteczna ,tym bardziej że bez mierzenia temp ,ale nie bałam się ciąży panicznie więc liczyłam się z wpadka) i wszystko było idealnie jak w zegarku ,objawy zwykle takie same , wszystko praktycznie do przewidzenia. Tymczasem pierwszy cykl starań i
Ból piersi i plecow po domniemanej owulacji do kilku dni przed okresem (Nidy wcześniej tak nie bylo)
Brak jakichkolwiek oznak że pojawi się okres
Okres bez bólu nóg (mój praktycznie jedyny objaw ale zawsze obecny)
1dc krwawienie normalne jak zwykle ,2dc krwawienie średnie -inaczej jak zwykle bo zwykle mam bardzo obfita miesiączkę niekiedy z dużą ilością skrzepów . 3dc końcówka krwawienia ! Zwykle okres 4.5. dni -z rzadka ,ale nawet do 6 . Dziś 4dc kilka plamek i po sprawie
Piersi mi nie spadły po okresie - nie są bolące ,napięte ani nabrzmiałe ale większe niż normalnie (tak może zostać na zawsze 😂😂) i weź się tu człowieku odnajdź 😋😋 test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki negatywny @ była z jednym dniem opóźnienia więc akurat to w normie:p
Zrób test. Ja tak miałam w pierwszej ciąży ;)
 
Zrób test. Ja tak miałam w pierwszej ciąży ;)
Zrobię dla pewności jutro jeszcze jeden chociaż robiłam w dniu spodziewanej i był biały jak śnieg :p ale czytam o tych plamieniach implantacyjnych i piszą o znikomej ilości krwi a u mnie ten pierwszy dzień był jak zwykle, no początki jak początki ,drugi owszem mniej niż to zwykle u mnie bywa ,ale jednak napewno to nie plamienie bo inna dziewczyna mogłaby powiedziec że to sporo i faktycznie trzeci dzień koniec :) sprawdzę to jutro testem ale coś czuję że mnie będzie teraz organizm w konia robił 😂😂

Trzymam kciuki i oby jak najkrócej:))
 
reklama
Hej dziewczyny ☺ u mnie dziś 4dc ale coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jak się podejmie decyzję o staraniach to wszystko zaczyna się plątać z cyklem...😏 Jak już wcześniej wspominałam prowadziłam obserwacje swoich cykli w celach antykoncepcyjnych (wiem że nie jest to metoda skuteczna ,tym bardziej że bez mierzenia temp ,ale nie bałam się ciąży panicznie więc liczyłam się z wpadka) i wszystko było idealnie jak w zegarku ,objawy zwykle takie same , wszystko praktycznie do przewidzenia. Tymczasem pierwszy cykl starań i
Ból piersi i plecow po domniemanej owulacji do kilku dni przed okresem (Nidy wcześniej tak nie bylo)
Brak jakichkolwiek oznak że pojawi się okres
Okres bez bólu nóg (mój praktycznie jedyny objaw ale zawsze obecny)
1dc krwawienie normalne jak zwykle ,2dc krwawienie średnie -inaczej jak zwykle bo zwykle mam bardzo obfita miesiączkę niekiedy z dużą ilością skrzepów . 3dc końcówka krwawienia ! Zwykle okres 4.5. dni -z rzadka ,ale nawet do 6 . Dziś 4dc kilka plamek i po sprawie
Piersi mi nie spadły po okresie - nie są bolące ,napięte ani nabrzmiałe ale większe niż normalnie (tak może zostać na zawsze 😂😂) i weź się tu człowieku odnajdź 😋😋 test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki negatywny @ była z jednym dniem opóźnienia więc akurat to w normie:p
U mnie z 3 zapewne jeszcze będzie 😑
Widzisz a u mnie znów @ zawsze przychodziła bez objawowo tak w tym cyklu ciągnięcie i kłucie w jajniku 😂
 
Do góry