reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tylko właśnie , że u mnie to nigdy nie było różnie tylko zawsze te piersi bolały. Nie było nigdy inaczej, pierwszy raz tak mam xD ale może rzeczywiście malpica przyjdzie xD
 
reklama
Tylko właśnie , że u mnie to nigdy nie było różnie tylko zawsze te piersi bolały. Nie było nigdy inaczej, pierwszy raz tak mam xD ale może rzeczywiście malpica przyjdzie xD
Przed staraniami mnie piersi bolały tak gdzieś kilka dni po owu do dnia @. Ostatnio już dawno nie. Ale u ciebie może być inaczej!! Nie ma co się sugerować innymi kobietami 🙂🙂 Liczę, że u ciebie to będzie objaw ciąży!
 
Cześć dziewczyny, witam się w poniedziałek ☺️ Długo się biłam z myślami czy iść dziś ma betę wg zaleceń gin...ale z racji ze mam dziś wizytę u endokrynologa i musiałam zrobić tsh, to przy okazji jak już byłam to powiedziałam żeby machnęła tą betę... co ma być to będzie. Mimo wszystko mam przeczucie ze @ nadejdzie wiec się nie nastawiam na pozytywy... będzie mniejsze rozczarowanie 😉 Póki co czekanie najgorsze a wynik po 15 🙈
 
Taknciemnej kreski na teście owulacyjny to jeszcze nigdy nie miałam [emoji1317][emoji1317][emoji1317]
20200928_130444.jpeg
 
Tylko właśnie , że u mnie to nigdy nie było różnie tylko zawsze te piersi bolały. Nie było nigdy inaczej, pierwszy raz tak mam xD ale może rzeczywiście malpica przyjdzie xD
Ja mam podobnie od 2 lat zawsze bolały mnie piersi, a w tym cyklu nie. Czuje takie jak by mówienie, pieczenie tak jak by zaczynały ale nadal jak dotknę to nic. Za to zaczęło mnie boleć podbrzusze. Wcześniej ewidentnie bolał mnie jajnik prawy ( tutaj był pęcherzyk), a teraz jak by bardziej na środku i czasem w pachwinach ( ale nie tak samo jak jajnik) i ten bol jest promieniu jacy do uda.
 
Cześć dziewczyny, witam się w poniedziałek ☺ Długo się biłam z myślami czy iść dziś ma betę wg zaleceń gin...ale z racji ze mam dziś wizytę u endokrynologa i musiałam zrobić tsh, to przy okazji jak już byłam to powiedziałam żeby machnęła tą betę... co ma być to będzie. Mimo wszystko mam przeczucie ze @ nadejdzie wiec się nie nastawiam na pozytywy... będzie mniejsze rozczarowanie 😉 Póki co czekanie najgorsze a wynik po 15 🙈
A czemu kazała Ci gin zrobić betę ? Jeśli opowiadałaś to przepraszam ...
 
reklama
A czemu kazała Ci gin zrobić betę ? Jeśli opowiadałaś to przepraszam ...
Jestem na luteinie i po 10 dniach brania od razu kazała robić żeby w przypadku pozytywnej nie przestawać jej brać a w przypadku negatywnej bety odstawić i czekać na okres. Poza tym przyjmuje tez dostinex na hiperprolaktynemie czynnościową 0,5 tabletki raz w tygodniu i od owulacji nie brałam, akurat dziś przypada mi wziąć wiec tez chce wiedzieć na czym stoję, bo w przypadku ciąży koniecznie muszę odstawić 🤷🏼‍♀️
 
Do góry