reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny czy macie ból jajnika przed @.?
Czy np któraś miała monitoring i wie, z którego jajnika była owulacja i czy ten sam jajnik bolał przed @?
Mnie cały czas pobolewa prawy jajnik tam był pęcherzyk bo byłam na monitoringu, ale czy już pękł to nie wiem(ciekawe czy w ogóle pęknie) 🤷‍♀️dzisiaj 16dc.. Ogólnie mnie już mniej boli.. Czasami bolą mnie jajniki przed samą miesiączka.
 
Ja też mam termin @15.10 ,ale może przyjść trochę później, ale od 15 będę się jej spodziewać 🙄oby nie przyszła 😁😁😁
oj oby!

Dziewczyny, wychodzi na to, że te wczorajsze testy były pozytywne. Musi to być mój urok, bo nie wierzę w cuda, że drugi cykl nam kreskę taka sama jak kontrolna i że drugi cykl nie ma owulacji, skoro pęcherzyk był. Może po prostu u mnie będzie test takiego samego koloru, nie ciemniejszego.. dziś już testy są niemalże białe, tylko cień cienia.. zrobię sobie proga 7dpo czyli we wtorek, to się upewnię. Ew może te najtańsze testy z allegro nie wybarwiają się aż tak dobrze?
 
U mnie tani test z allegro był taki jak w załączeniu 🙈
Screenshot_20200930_131857.jpg

Edit: tylko u mnie to był test z dnia planowanej @, 27dc, standardowo mam owu koło 17dc, ale w tym cyklu coś się namieszało. W każdym razie to chyba naprawdę była owu w tym 27/28 dc, bo okresu do dziś nie ma, a testy ciążowe negatywne 🙈😂 czekam na @, pewnie do końca tygodnia przybędzie i będzie można zacząć starania od nowa 💪
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam wam napisać jak ja się dziwnie od 3 dni czuję. Jak głębiej oddycham mam taki ucisk w piersi i przełyku aż do żuchwy. I w zuchwie mnie strasznie tak swędzi z przodu. Muszę się ciągle drapać i bolą mnie dziąsła. Może to objaw przeziębienia, bo pojawiło się akurat wtedy jak się rozchorowałam, ale w życiu tak nie miałam. Mój mąż się śmiał, że zawał serca, ale ja wiem, że to na pewno nie to🤣 Taka ciekawostka. Ciekawe co z tego wyjdzie 🤔
 
reklama
Zapomniałam wam napisać jak ja się dziwnie od 3 dni czuję. Jak głębiej oddycham mam taki ucisk w piersi i przełyku aż do żuchwy. I w zuchwie mnie strasznie tak swędzi z przodu. Muszę się ciągle drapać i bolą mnie dziąsła. Może to objaw przeziębienia, bo pojawiło się akurat wtedy jak się rozchorowałam, ale w życiu tak nie miałam. Mój mąż się śmiał, że zawał serca, ale ja wiem, że to na pewno nie to🤣 Taka ciekawostka. Ciekawe co z tego wyjdzie 🤔
No zobaczymy za kilka dni.
Ja natomiast zgage mam rano przeważnie i wieczorem....
 
Do góry