reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A dzięki, że pytasz. Tu się za dużo dzieje, podczytuje, ale stron i osób przybywa w takim tempie, że nie nadążam [emoji6] u mnie staranie trwają termin okresu na sobotę więc zobaczymy to moje urodziny [emoji1787] nie testuje, bo nie czuję potrzeby więc raczej bez zmian [emoji16]

Tez mi wypada termin @ na samiutkie urodziny [emoji52][emoji23]
 
reklama
Czesc dziewczyny z ranca.
Szczerze mówiąc ( chce się wygadać bo nie mam komu, szwagierki kilka lat się starają o pierwsze baby wiec nie chce tez zrobić im przykrości), w sobotę i niedziele czułam jakby mi ktoś dol brzucha okopał... wstałam dziś rano i jakos tak dziwnie brzuch jakby z głodu mnie bolał ( w sumie to nie ból ale takie dziwne uczucie zreszta tak miałam na początku ciazy z druga córka) wiec wzięłam ten test w łapkę i zrobiłam.
@ mam na piątek-sobota, dziś 21 dc i jest bladzioch 😊 cieszyłabym się ale kurczę aż się boje by nie było powtórki z lipca...
Nigdy nie jest łatwo podejść z radością i uśmiechem do nowej ciąży jeśli przeżyło się stratę. Ale jeśli to przeszłaś to jesteś o to doświadczenie silniejsza!
Odrzuć od siebie zle myśli. Ciesz się tym stanem. Będzie co ma być. Każda ciąża to inny rozdział i nie możemy się nastawiać czy martwić. Ze spokojem! Wiem, że tak łatwo się to pisze, ale da się to ogarnąć 😉✊
 
Ja zaczęłam jeść witaminy z grejpfrutem. Połykałam razem z owocem i też właśnie nie czułam. A potem pomyślałam że skoro z nim leci to czemu sama nie może 🤔😁
No i rok zleciał jak nauczyłam się pić normalnie
Wybrałaś najgorszy owoc.... Grejpfrut zwiększa przyswajalność leków i suplementów. W związku z czym jeśli bierzesz jakaś zalecana dawkę to przez niego dostarczasz do organizmu dawkę zwiekszona nawet o 5 razy. Czasem jest to dawka toksyczna. Radzę znaleźć inny sposób bo tylko narobisz sobie szkody.
 
Wybrałaś najgorszy owoc.... Grejpfrut zwiększa przyswajalność leków i suplementów. W związku z czym jeśli bierzesz jakaś zalecana dawkę to przez niego dostarczasz do organizmu dawkę zwiekszona nawet o 5 razy. Czasem jest to dawka toksyczna. Radzę znaleźć inny sposób bo tylko narobisz sobie szkody.
Chyba jeszcze nie doczytałaś 🙂
Wzięłam tak raz jakąś witaminę, teraz pije bez niczego
 
reklama
Hej kobietki wczoraj miałam trochę jakby różowego krwawienia jak się podcieralam Ale tylko śladowe ilości i już więcej nie było. To mój wykres. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne ?
Screenshot_20201005-094122_Premom.jpeg
 
Do góry