reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny jak to jest z tym lh... Dzisiaj w pracy posprzeczałam się z koleżanką bo zrobiła sobie owulacyjny tuż przed okresem i wyszedł jej prawie pozytywny a nigdy tak nie miała i mocno się nakręciła ze może być w ciąży chociaż ciążowy jeszcze jej nie wychodzi ale stwierdziła że owulacyjny pokazuje wcześniej....
Przecież nie można się sugerować takimi rzeczami.😠
 
reklama
Ja będę ostatnia
Nic z tego. Idziesz na pierwszy ogień. 😁
Ja mam na 25 m i samo wypływ, dobrze ze teście obok mają staw to nadmiar tam leci

Ja mieszkam w stolicy i nie wiem właśnie jak z tą wodą pod ziemią. Może być cienko. Też chciałam na 30m, bo nie trzeba mieć pozwolenia, ale jak ma zabraknąć lub wyschnąć to może jednak się postaram o głębinowa. Wystraszyłam się.
 
Dziewczyny jak to jest z tym lh... Dzisiaj w pracy posprzeczałam się z koleżanką bo zrobiła sobie owulacyjny tuż przed okresem i wyszedł jej prawie pozytywny a nigdy tak nie miała i mocno się nakręciła ze może być w ciąży chociaż ciążowy jeszcze jej nie wychodzi ale stwierdziła że owulacyjny pokazuje wcześniej....
Przecież nie można się sugerować takimi rzeczami.😠
No pewnie, że nie można chociaż czasami dziewczynom w ciąży wychodzi pozytyw owulacyjny 🤷‍♀️
 
A no widzisz, czyli nie mój msc jeszcze 🤷‍♀️😂
Poprzednie 2 ciążę zachodziłam w październiku i rodziłam wakacyjne dziewczyny, może tym razem się uda.... Tylko oby prawy jajnik owulaxje miał
Ty jesteś moją bliźniaczka? Też zachodziłam w październiku w obydwie ciążę. Młody 31 lipiec urodzony a młoda 03 sierpień
 
reklama
Do góry