reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hejjjjj. Staraczki bardzo dawno się nie odzywałam bo zawiesiłam starania do końca roku odstawiłam bromergon itp. bo zmieniłam pracę. Ostatnio cykl trwał 27 dni. Ogólnie mega wyluzowalam. Ale dziś mnie tknęło żeby zrobić test bo 31 DC a tu nic boli mnie lekko podbrzusze od tygodnia a okresu nie ma. Zrobiłam test na początku nic a teraz sprawdzilam jeszcze raz i jest kreska wyrazna. Robiłam te testy wcześniej i nigdy nic nawet mam te stare i nie ma do teraz nic na nich. Chyba oszaleje mam umowe nowa od 19 października ..... A tu wpadka w wcześniej ponad rok nic. Były przytulanki normalnie ale stasunek przerywany.... Test firmy nordtest. 😱😱😱😱 Na betę dopiero w sobotę mogę iść. Co myślicie to ciąża czy raczej nie ?
I to wygląda na kreskę testową💁‍♀️
Ile dni po owu jesteś?
 
reklama
Test po wyznaczonym czasie jest nie ważny. Zachodzą tam różne reakcje chemiczne. Dlatego po ustalonym czasie test się wyrzuca... Ja bym powtórzyła rano, z porannego moczu, za 2 dni. Jeśli w wyznaczonym czasie nie wyjdzie to ciąży nie ma.
Ja to wiem, ale w nord teście nigdy tak nie miałam i jeszcze tak wyrazna, że panikuję, tym bardziej że teraz miałam nie zachodzic ... Dużo było tu kresek po czasie i to były ciążę. I koleżanki też moje miały po czasie więc różnie jest. Tyle co ja nalatalam żeby zajść a jak zacucialam zmienić wszystko to by się miało udać ?? 🤦
 
Ja to wiem, ale w nord teście nigdy tak nie miałam i jeszcze tak wyrazna, że panikuję, tym bardziej że teraz miałam nie zachodzic ... Dużo było tu kresek po czasie i to były ciążę. I koleżanki też moje miały po czasie więc różnie jest. Tyle co ja nalatalam żeby zajść a jak zacucialam zmienić wszystko to by się miało udać ?? 🤦
Jeśli się udało to gratuluję. To, że we wcześniejszych nie miałaś takiej kreski, nie oznacza, że w innym się nie pojawi. I biorąc pod uwagę 31dc, i gdybyś miała owu w środku cyklu, to test już by coś wykazał. Serio powtórz za 2 dni. I czasami tak jest, że jak się odpuści to się zachodzi. Tylko ta kreska wygląda na testową i wyszła po czasie więc nie można się nią kierować 🤷‍♀️ to tak jakby spojrzeć po tyg i zobaczyć 2 kreskę 💁‍♀️
 
Jeśli się udało to gratuluję. To, że we wcześniejszych nie miałaś takiej kreski, nie oznacza, że w innym się nie pojawi. I biorąc pod uwagę 31dc, i gdybyś miała owu w środku cyklu, to test już by coś wykazał. Serio powtórz za 2 dni. I czasami tak jest, że jak się odpuści to się zachodzi. Tylko ta kreska wygląda na testową i wyszła po czasie więc nie można się nią kierować 🤷‍♀️ to tak jakby spojrzeć po tyg i zobaczyć 2 kreskę 💁‍♀️
Może tak. Choć tyle testów co ja narobiłam to aby na bobo teście tak miałam raz. Ja owu przeważnie mam między 15 a20 DC 🤷 więc to loteria. Powtórzę za dwa dni. A widzę że dużo nowych Staraczek dołączyło. Ciekawe komu się udało bo ja prawie 2 miesiące tu nie zaglądałam 🙄
 
Hejjjjj. Staraczki bardzo dawno się nie odzywałam bo zawiesiłam starania do końca roku odstawiłam bromergon itp. bo zmieniłam pracę. Ostatnio cykl trwał 27 dni. Ogólnie mega wyluzowalam. Ale dziś mnie tknęło żeby zrobić test bo 31 DC a tu nic boli mnie lekko podbrzusze od tygodnia a okresu nie ma. Zrobiłam test na początku nic a teraz sprawdzilam jeszcze raz i jest kreska wyrazna. Robiłam te testy wcześniej i nigdy nic nawet mam te stare i nie ma do teraz nic na nich. Chyba oszaleje mam umowe nowa od 19 października ..... A tu wpadka w wcześniej ponad rok nic. Były przytulanki normalnie ale stasunek przerywany.... Test firmy nordtest. [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] Na betę dopiero w sobotę mogę iść. Co myślicie to ciąża czy raczej nie ?
Hej. Kiedyś miałam ten sam test. Kiedy go zrobiłam był bialutki. Po kilku godzinach kiedy wyrzucalam śmieci spojrzałam i wyglądał tak samo jak Twój. Nie byłam wtedy w ciąży, po prostu po kilku godzinach wyszła kreska fabryczna. Nie sugeruj się tą kreska w ogóle. [emoji6]
 
Hej. Kiedyś miałam ten sam test. Kiedy go zrobiłam był bialutki. Po kilku godzinach kiedy wyrzucalam śmieci spojrzałam i wyglądał tak samo jak Twój. Nie byłam wtedy w ciąży, po prostu po kilku godzinach wyszła kreska fabryczna. Nie sugeruj się tą kreska w ogóle. [emoji6]
Jej uspokoiłas mnie trochę...
 
Hmmm. Brałam sam inozytol, ale dużo o inofemie się pisało i się zastanawiałam czy nie wymienić [emoji848]

Właśnie ja zaczęłam ten Inofem pić w tym cyklu zamiast ovarinu, bo wiele z forumowiczek polecało, zobaczymy 🤞🙂

Może tak. Choć tyle testów co ja narobiłam to aby na bobo teście tak miałam raz. Ja owu przeważnie mam między 15 a20 DC 🤷 więc to loteria. Powtórzę za dwa dni. A widzę że dużo nowych Staraczek dołączyło. Ciekawe komu się udało bo ja prawie 2 miesiące tu nie zaglądałam 🙄

Hej 😉 ja jestem z tych 'starszych', pamiętam, jak pisałaś o pracy i o decyzji, że ją rzucasz, ja wtedy też pracowałam na nocki, one mogły mieć wpływ na zaburzenie gospodarki hormonalnej, więc kto wie, może się udało jak zmieniłaś pracę 🙂 zatestuj z rana jutro, trzymam 🤞🤞🤞 chociaż piszesz, że mieliście się wstrzymać 😉
 
Może tak. Choć tyle testów co ja narobiłam to aby na bobo teście tak miałam raz. Ja owu przeważnie mam między 15 a20 DC 🤷 więc to loteria. Powtórzę za dwa dni. A widzę że dużo nowych Staraczek dołączyło. Ciekawe komu się udało bo ja prawie 2 miesiące tu nie zaglądałam 🙄
Dlatego testy się wyrzuca, a nie trzyma, żeby znaleźć kreskę po paru godzinach... Naprawdę nie rozumiem trzymania testów...🥴🥴🥴
 
reklama
Dlatego testy się wyrzuca, a nie trzyma, żeby znaleźć kreskę po paru godzinach... Naprawdę nie rozumiem trzymania testów...🥴🥴🥴
Zajrzałam do testu bo tłumaczyłam mężowi że coś jakoś dziwnie się czuję i okres zaczyna mi się spoznia chciałam mu pokazać ten test i oboje zdziwieni... Pewnie nie potrzebnie panikuję, jak zwykle.
 
Do góry