reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Właśnie ja zaczęłam ten Inofem pić w tym cyklu zamiast ovarinu, bo wiele z forumowiczek polecało, zobaczymy 🤞🙂



Hej 😉 ja jestem z tych 'starszych', pamiętam, jak pisałaś o pracy i o decyzji, że ją rzucasz, ja wtedy też pracowałam na nocki, one mogły mieć wpływ na zaburzenie gospodarki hormonalnej, więc kto wie, może się udało jak zmieniłaś pracę 🙂 zatestuj z rana jutro, trzymam 🤞🤞🤞 chociaż piszesz, że mieliście się wstrzymać 😉
No zmieniłam pracę i znalazłam sobie zajęcie dodatkowe. Ogólnie brak czasu na wszystko. Jakoś tak bez stresu i wogole. Zapomniałam całkiem o staraniach. Schudłam jeszcze itp. czuję się o niebo lepiej. Chcieliśmy zacząć znowu myśleć o dziecku od grudnia, ale na spokojnie. A będzie co będzie. A co u was kochane ?
 
Ja znam historię w których takie testy okazały się ciąża nawet przyjaciółka tak miała i się śmiała że ze śmieci wygrzebała bo jej coś nie pasowało a tam kreska teraz młody ma 5 lat. Ja już tak chciałam ciąży, że trzymałam testy wpatrywałam się w nie z nadzieją. A ten z przyzwyczajenia poleciał do szafki do reszty testów .... Tak ma specjalna szafkę 🤦🤦🤦 i jeszcze zapas 8 nie zużytych testów 🤷🤷🤷
 
No bo ja im dłużej nie wychodziło tym bardziej swiruje i przez to patrzę na testy po czasie
😂 No tym bardziej, im dłużej się starasz tym więcej powinnaś wiedzieć. Jak np że na testach po czasie lubi wychodzić druga kreska. Że testy wiarygodne są przez 10/15 min. Że nikt w sieci nie wywróży ciąży z testu po czasie, ani po objawach. Że ciąża możliwa jest zawsze. Jeśli jest ciąża to 2 kreski pojawią się o czasie, a nie np po godzinie czy tygodniu 🤦‍♀️ rzeczywistości się nie zaklnie 💁‍♀️
 
reklama
Do góry