reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

😂 No tym bardziej, im dłużej się starasz tym więcej powinnaś wiedzieć. Jak np że na testach po czasie lubi wychodzić druga kreska. Że testy wiarygodne są przez 10/15 min. Że nikt w sieci nie wywróży ciąży z testu po czasie, ani po objawach. Że ciąża możliwa jest zawsze. Jeśli jest ciąża to 2 kreski pojawią się o czasie, a nie np po godzinie czy tygodniu 🤦‍♀️ rzeczywistości się nie zaklnie 💁‍♀️
Przecież ja to wiem. Umiem czytać, ale nawet tu na forum kreski po czasie wychodziły i były to ciążę dlatego mam nawyk patrzenia po czasie. I byłam pewna że się nic nie pojawi bo chyba zrobiłam już chyba że 100 testów w swoim życiu i tylko na jednym miałam cień po czasie tak zawsze biel vizira, więc troszkę dziś spanikowałam. Ale pewnie i masz rację to nie ciąża na 99 procent 🤪
 
reklama
Przecież ja to wiem. Umiem czytać, ale nawet tu na forum kreski po czasie wychodziły i były to ciążę dlatego mam nawyk patrzenia po czasie. I byłam pewna że się nic nie pojawi bo chyba zrobiłam już chyba że 100 testów w swoim życiu i tylko na jednym miałam cień po czasie tak zawsze biel vizira, więc troszkę dziś spanikowałam. Ale pewnie i masz rację to nie ciąża na 99 procent [emoji2957]
Wykluczyć ciąży z tego testu też nie jesteśmy w stanie. Po prostu uznaj, że tego testu nie było. Wyrzuć go i zapomnij, że coś się tam w ogóle pojawiło. Za 2 dni zrób kolejny test i jeśli do 10min się nic nie pojawi to ciąży nie ma i wyrzuć test.
 
Jasne pozytywne, ale negatywne? Co to daje? Bo jak dla mnie nic[emoji2368] jedynie szkodzi na psychikę...

Niech rzuci kamieniem pierwsza ta która nigdy z ciekawości z kosza w łazience nie wygrzebała testu [emoji23]
Wierze ze takie są ale to nie ja, zadurzyło mi się kiedyś na początku przyznaje się bez bicia [emoji23][emoji23]

Ale masz racje bez sensu to po czasie i po takim czasie nauczyłam się i wyrzucam tak żeby nie kusiło.
 
Przecież ja to wiem. Umiem czytać, ale nawet tu na forum kreski po czasie wychodziły i były to ciążę dlatego mam nawyk patrzenia po czasie. I byłam pewna że się nic nie pojawi bo chyba zrobiłam już chyba że 100 testów w swoim życiu i tylko na jednym miałam cień po czasie tak zawsze biel vizira, więc troszkę dziś spanikowałam. Ale pewnie i masz rację to nie ciąża na 99 procent 🤪
No to jest to zły nawyk 💁‍♀️ dla swojego zdrowia wyrzucaj 😊 i życzę ciąży ❤️🤙
 
Niech rzuci kamieniem pierwsza ta która nigdy z ciekawości z kosza w łazience nie wygrzebała testu [emoji23]
Wierze ze takie są ale to nie ja, zadurzyło mi się kiedyś na początku przyznaje się bez bicia [emoji23][emoji23]

Ale masz racje bez sensu to po czasie i po takim czasie nauczyłam się i wyrzucam tak żeby nie kusiło.
Przez to ja nie wyrzucam żeby w śmieciach nie grzebać🤦 ciekawość zawsze bierze górę.
 
Niech rzuci kamieniem pierwsza ta która nigdy z ciekawości z kosza w łazience nie wygrzebała testu [emoji23]
Wierze ze takie są ale to nie ja, zadurzyło mi się kiedyś na początku przyznaje się bez bicia [emoji23][emoji23]

Ale masz racje bez sensu to po czasie i po takim czasie nauczyłam się i wyrzucam tak żeby nie kusiło.
Jasne, że i mi się zdarzyło, ale zupełnie na początku I może z 2x. Na pewno nie trzymałam testów, żeby spojrzeć na nie później. A i tak zawsze wkładam do kartoniku i wyrzucam 🤷‍♀️
 
No to jest to zły nawyk 💁‍♀️ dla swojego zdrowia wyrzucaj 😊 i życzę ciąży ❤🤙
Oj u mnie to nie przejdzie wygrzebuje ze śmieci. 🤷 Wiem chore przez to wrzucałam do szafki i ten też tam poleciał. W sumie uciesze się z ciąży i z tego jak jej teraz nie będzie też, bo trochę nie w ten czas 🙄 pracuje fizycznie dość ciężko, ale na szczęście nie na nockach. U nowego pracodawcy to na l4 bym nie mogła iść. Nie wiem jakby to było.
 
Przez to ja nie wyrzucam żeby w śmieciach nie grzebać[emoji1751] ciekawość zawsze bierze górę.
W sumie w instrukcjach testów pisze (o ile się nie mylę) żeby nie odczytywać wyniku po upływie 10 min. Po upływie tego czasu wynik może być fałszywie dodatni więc to chyba jest odpowiedź na twoje pytanie.
Trzymam kciuki zeby było po twojej myśli [emoji1695]
 
Ogólnie też chciałam, się odezwać już dawno, ale w sumie nie było co też pisać. Widzę, że dużo nowych doszło?? ciekawe komu się udało.
 
reklama
W sumie w instrukcjach testów pisze (o ile się nie mylę) żeby nie odczytywać wyniku po upływie 10 min. Po upływie tego czasu wynik może być fałszywie dodatni więc to chyba jest odpowiedź na twoje pytanie.
Trzymam kciuki zeby było po twojej myśli [emoji1695]
Wiem, wiem. Tylko tak jak pisałam wcześniej tu na forum były różne przypadki. Nawet jedna relacje raz robiła jak zmienia się test po czasie i dla hecy po godzinie wyszła druga kreska i potem okazała się ciąża hehe od tego czasu sprawdzam po czasie 🤦 chodź wiem że to w sumie nic nie znaczy. Już mi jedna napilasa że też miała tak nord test więc to kreska fabryczna na bank. Lubię to forum bo zawsze mnie sprowadza na ziemię
 
Do góry