reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie? A jest jakiś powód?nie lekarz w poprzedniej ciąży kazal po prostu iść jak sie doniego zapisywalam, zeby już z przyrostem przyjsc. Dzis beta 42, w sobotę sprawdzę przyrost. Wiem, że moze być różnie, zwlaszcza że brzuch lekko ciągnie
Nie ma powodu, nie mogę dodzwonić się do lekarza żeby się poradzić czy muszę betę zrobić. Pierwszy raz u niego będę ciąże prowadzić.
 
On ma bardzo dobry sprzęt usg, nie robił dopochwowo, bo wszystko było widać. Njie powiedział, że to biochemiczna, gdzie tak napisalam?
Dobra, skończ już temat, bo ciągniesz go nie wiem po co. Zamiast zamilknąć, bo nie wiem sama co się dzieje, to siedzisz i Próbujesz dowalić. To nie jest mile.
Będę później, nie chce mi się siedzieć i odpowiadać na to samo 3 razy.
Nie rozumiem trochę... W 3tc lekarz widzi pęcherzyk, w 4tc mówi Ci, że nic nie ma i pewnie biochemiczna, albo jeszcze enie widać? Co Ty masz za lekarza? Może to przez to usg przez brzuch?
 
On ma bardzo dobry sprzęt usg, nie robił dopochwowo, bo wszystko było widać. Njie powiedział, że to biochemiczna, gdzie tak napisalam?
Dobra, skończ już temat, bo ciągniesz go nie wiem po co. Zamiast zamilknąć, bo nie wiem sama co się dzieje, to siedzisz i Próbujesz dowalić. To nie jest mile.
Będę później, nie chce mi się siedzieć i odpowiadać na to samo 3 razy.
Mój też ma bardzo dobry sprzęt ale nigdy przez brzuch nie robi , nawet ma 4D [emoji2960][emoji2960] może mu się pęcherz moczowy w oczy rzucił [emoji2960] taki żarcik xD
 
Hej dziewuszki,
Dopiero co mówiłam, że nie robię testów ale nie wiem może też jest jakaś dziewczyna na tym wątku po poronieniu, dzis mam 23 dc, wiem no wcześnie. Ale przedwczoraj miałam trochę różowego śluzu i krwi. Dziś znowu przy parciu takie trochę różowe i trochę brudu. Nie wiem czy to rozkręca się okres czy to moE jeszcze oczyszczanie po poronieniu. Zrobiłam test, zdjęcie załączone. Ale wg instrukcji, to nie oznacza ciąży. Dodam też jestem przeziębiona i biorę scrobolamid i jakieś tam witaminy i ogólnie nie mam siły.
Wydaje mi się, że to okres zbliża się wielkimi krokami, no ale powiedzcie mi, nie nastawiam się na nic
 

Załączniki

  • IMG_20201105_152215.jpg
    IMG_20201105_152215.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 117
Hej dziewuszki,
Dopiero co mówiłam, że nie robię testów ale nie wiem może też jest jakaś dziewczyna na tym wątku po poronieniu, dzis mam 23 dc, wiem no wcześnie. Ale przedwczoraj miałam trochę różowego śluzu i krwi. Dziś znowu przy parciu takie trochę różowe i trochę brudu. Nie wiem czy to rozkręca się okres czy to moE jeszcze oczyszczanie po poronieniu. Zrobiłam test, zdjęcie załączone. Ale wg instrukcji, to nie oznacza ciąży. Dodam też jestem przeziębiona i biorę scrobolamid i jakieś tam witaminy i ogólnie nie mam siły.
Wydaje mi się, że to okres zbliża się wielkimi krokami, no ale powiedzcie mi, nie nastawiam się na nic
Hmm... Ja widzę druga kreseczkę 😊
 
On ma bardzo dobry sprzęt usg, nie robił dopochwowo, bo wszystko było widać. Njie powiedział, że to biochemiczna, gdzie tak napisalam?
Dobra, skończ już temat, bo ciągniesz go nie wiem po co. Zamiast zamilknąć, bo nie wiem sama co się dzieje, to siedzisz i Próbujesz dowalić. To nie jest mile.
Będę później, nie chce mi się siedzieć i odpowiadać na to samo 3 razy.
Ale jak usg przez powłoki brzuszne?[emoji33][emoji848] w 3-4tc?[emoji33] ja w pierwszej ciąży bardzo długo miałam dopochwowo usg.
 
No bo jest, ja tez ja widze, ale instrukcja jest taka

No bo wlasnie jest ewidentnie druga, ale wg instrukcji, to i tak negatyw.
Szczerze Ci powiem ze nie miałam styczności z takimi testami ciążowymi. Przeważnie na każdym teście gdy pojawi się kreseczka chociażby słaba / blada to oznacza pozytyw. A tu pierwszy raz widzę taki test i taka instrukcje.
Powiem to co przeważnie mówią dziewczyny, poczekaj kilka dni i powtórz test. Gdybym była na twoim miejscu to napewno bym jeszcze go powtórzyła za dwa dni. Ale trzymam mocno kciuki oby to było to 😍
 
reklama
Do góry