reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tylko niestety nie wiem jaką powinna brać dawkę i czy w ogóle kobieta która się stara o dziecko, ja biorę ze względu na wadę serca i przebyte operację 🙂 myślę że warto być ostrożnym, to nie jest suplement diety
Acard jest lekiem "rozrzedzającym krew", zapobiega zlepianiu się płytek krwi. Bez konkretnego zalecenia lekarskiego bym go nie stosowała 🙂
 
Tylko niestety nie wiem jaką powinna brać dawkę i czy w ogóle kobieta która się stara o dziecko, ja biorę ze względu na wadę serca i przebyte operację [emoji846] myślę że warto być ostrożnym, to nie jest suplement diety
Tak wiem, że to nie jest suplement. Nie zamierzam tego brać, potraktowalam to raczej jako ciekawostkę.[emoji6]
 
Zalamalam sie troche zrobilam dzisiaj progesteron 7dpo I taki wynik masakra :( mial ktos taki jaki wynik ? Co dalej z tym robic
20201106_181739.jpeg
 
reklama
Dziewczyny doradźcie! 16.10 miałam histeroskopię. Wycieli mi polipa i wyłyżeczkowali wszystko. W związku z tym że zabieg był w 20 dc to po kilku dniach dostałam okresu. Tak jak powinnam dostać według kalendarza. Mam już wynik z wycinka że jest wszystko okej. Dzisiaj mam 15 dc i wyszedł mi pozytywny test owulacyjny (robię żeby wyczuć cykl bo miałam z tym problemy czasami). Mam straszną ochotę zaryzykować i spróbować dzisiaj postarać się o dziecko. Ale trochę się boję bo lekarz po histeroskopii kazał się wstrzymać i odczekać 1 cykl czyli przyjść do niej na monitoring po kolejnym okresie. Doradźcie proszę. Mam już za sobą stratę i trochę się boję że jeśli potem (tfu tfu tfu odpukać) jakby było coś nie tak to bym się obwiniała że nie zaczekałam.
 
Do góry