reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Co bierzesz na wywolanie @ ? GP Ci cos przepisal?
Mam w domu sztuczny progesteron angielski,ale zrobilam tez konsultacje on-line bo tak działa teraz moja przychodnia GP powiedział że to całkiem normalne i może być spowodowane stresem i innymi rzeczami i nie ma czym się przejowac tylko poczekać, a wiec nie poczekałam i wzięłam stare zapasy duphastonu po ciąży z synem bo brałam je az do 34tyg a wiec zawsze miałam ich zapas w domu.
 
reklama
Mam w domu sztuczny progesteron angielski,ale zrobilam tez konsultacje on-line bo tak działa teraz moja przychodnia GP powiedział że to całkiem normalne i może być spowodowane stresem i innymi rzeczami i nie ma czym się przejowac tylko poczekać, a wiec nie poczekałam i wzięłam stare zapasy duphastonu po ciąży z synem bo brałam je az do 34tyg a wiec zawsze miałam ich zapas w domu.

Rozumiem. Nie wiem czy mnie sie czekac tez chce.. :/
 
Ja też jak są dni płodne to staram się z mężem dzień przed wizyta. W niczym to nie przeszkadza. W tym cyklu też były sexy dzień przed wizyta z usg. Nawet się nie zastanawiałam czy można. Lekarz sam powiedział że dobrze że były dzień wcześniej starania bo wtedy była owulacja i już jestem po :-D
 
Witajcie :) jestem tu nowa chociaż czytam to forum od kilku miesięcy. Nurtuje mnie jedna sprawa i może ktoś tutaj umie rozwiać wątpliwości. Czy jeśli wykonany test owulacyjny popołudniowy był pozytywny to czy współżycie w danym dniu, ale rano czyli przed wykonaniem testu można uznać za to we właściwym czasie? :)
 
Witaj! Opowiedz coś o sobie. :) Macie już dzieci? Robiłaś jakieś badania lub mąż? Trzymam kciuki, że nie dostaniesz @!
Nie mamy jeszcze. Mam 34 lata, staramy się od ok.roku. Wszystkie badania zrobiliśmy w sierpniu tego roku. Nasienie ok, u mnie skrajnie niska wartość witaminy D, stąd od długiego czasu praktycznie brak śluzu, tsh w normie ale górnej granicy, na ciążę podobno za wysoko, tak samo prolaktyna norma ale górna granica. Po 3,5 miesięcznej suplementacji kinon D3 sluz wrócił :)poziom witaminy też już w normie. Łykam też eutyrox oraz dostałam dostinex na delikatne zbicie prolaktyny. Mam nadzieję, że 25.12 w końcu nie dostanę @!
 
reklama
Witajcie :) jestem tu nowa chociaż czytam to forum od kilku miesięcy. Nurtuje mnie jedna sprawa i może ktoś tutaj umie rozwiać wątpliwości. Czy jeśli wykonany test owulacyjny popołudniowy był pozytywny to czy współżycie w danym dniu, ale rano czyli przed wykonaniem testu można uznać za to we właściwym czasie? :)

Owulacja może wystąpić w tym samym dniu albo nawet do 36h od testu.
 
Do góry