reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, czy któraś jest w stanie polecić mi ginekologa? Okolice Łódź, Wrocław. Staramy się o pierwsze dziecko, na koncie mam 1 poronienie w sierpniu 2020. Szukam kogoś kto pomoze nam zajść w ciążę i spojrzy na wyniki fachowym okiem...
 
reklama
W zasadzie to sobie można bety robić, codziennie test od 1dpo, dopatrywać się we wszystkim objawów. Czemu nie. Wszystko jest dla ludzi. Ale jak ktoś nie umie sobie poradzić z porażką, ma roszczeniowy stosunek do natury, nie radzi sobie z emocjami, nie potrafi racjonalnie podejść do starań, to nie powinien. Alkoholik nie powinien mieć w domu barku pełnego alkoholi, prawda? Po co sobie utrudniać życie.

Trzeba umieć narzucić sobie reguły, albo to mieć z charakteru albo się tego nauczyć.

Warto też nauczyć się cierpliwości bo to przy dzieciach baaaaardzo deficytowy towar. Dwie kreski to jeszcze nie słodki bobas, nie pierwsze mama, nie pierwsza klasa w podstawówce, nie wnuki. To dopiero początek tej cudownej i najturdniejszej w życiu drogi. W zasadzie dwie kreski to początek początków.

@HeraUnique spalisz się próbując wytłumaczyć to każdej dziewczynie. Zaraz przyjdą nowe i historia zatoczy koło. Pokory nie nauczysz na forum. Nauczy jej życie 😉
 
W zasadzie to sobie można bety robić, codziennie test od 1dpo, dopatrywać się we wszystkim objawów. Czemu nie. Wszystko jest dla ludzi. Ale jak ktoś nie umie sobie poradzić z porażką, ma roszczeniowy stosunek do natury, nie radzi sobie z emocjami, nie potrafi racjonalnie podejść do starań, to nie powinien. Alkoholik nie powinien mieć w domu barku pełnego alkoholi, prawda? Po co sobie utrudniać życie.

Trzeba umieć narzucić sobie reguły, albo to mieć z charakteru albo się tego nauczyć.

Warto też nauczyć się cierpliwości bo to przy dzieciach baaaaardzo deficytowy towar. Dwie kreski to jeszcze nie słodki bobas, nie pierwsze mama, nie pierwsza klasa w podstawówce, nie wnuki. To dopiero początek tej cudownej i najturdniejszej w życiu drogi. W zasadzie dwie kreski to początek początków.

@HeraUnique spalisz się próbując wytłumaczyć to każdej dziewczynie. Zaraz przyjdą nowe i historia zatoczy koło. Pokory nie nauczysz na forum. Nauczy jej życie 😉
Już się spaliłam i wypaliłam 🤷‍♀️ resztkami staram się studzić 😪coraz mniej tu zaglądam bo mnie strzyka w biodrze 😅 najpierw się nakręcają, szukają, a przychodzi co do czego i załamka, lament i zgrzyt 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Raz miałaś 0,2 i byłaś w ciąży a drugi raz miałaś 0.2 i nie byłaś jaki z tego wniosek?
Że taka beta świadczy o tym, że nie ma ciąży. Może będzie za kilka dni, a moze nie. Ale teraz jej nie ma.
Taki wynik 9 dpo mówi nam dokładnie to samo co brak wyniku [emoji2368]
Teoretycznie brak ciąży ale praktycznie mam dwoje dzieci, córkę z pierwszą beta hcg 2.2 a syna z pierwszą beta hcg 0.2 [emoji12] Dla mnie taki wynik jest do powtórzenia inaczej można sobie gdybac. Jak nie ma przyrostu to wiadomo że ciąży nie ma.
 
Raz miałaś 0,2 i byłaś w ciąży a drugi raz miałaś 0.2 i nie byłaś jaki z tego wniosek?
Że taka beta świadczy o tym, że nie ma ciąży. Może będzie za kilka dni, a moze nie. Ale teraz jej nie ma.
Taki wynik 9 dpo mówi nam dokładnie to samo co brak wyniku [emoji2368]
miałam to samo napisać. Beta 0.2 a ciąża była... No była ale napewno jeszcze nie wtedy. Być może za dzień czy dwa, ale nie w dzień wykonania badania. Dopóki bety powyżej 5 nie ma, nie ma tez ciąży. Gdyby to był wynik 4.99 to można by było gdybać i mieć nadzieje, ale przy 0,2 nie. Jedyne co daje nadzieje to to, że była za wcześnie wykonana i ciąża może się jeszcze pojawić
 
Raz miałaś 0,2 i byłaś w ciąży a drugi raz miałaś 0.2 i nie byłaś jaki z tego wniosek?
Że taka beta świadczy o tym, że nie ma ciąży. Może będzie za kilka dni, a moze nie. Ale teraz jej nie ma.
Taki wynik 9 dpo mówi nam dokładnie to samo co brak wyniku [emoji2368]
Dlatego pisze że taki wynik jest DO POWTÓRZENIA i jest szansa że ruszy a nie że "nie ma ciąży czekaj na okres" 🤪 Tak , miesiąc temu był wynik 0.2 i narobil mi nadziei ale widocznie teraz tak wpisują a nie 0.1 , od roku nie robiłam bety bo bylam w ciąży a potem nie planowalam kolejnej. Widocznie się zmieniły wartości w moim laboratorium.
 
Ehh... właśnie dlatego chciałam zrobić przerwę od forum. Od pewnego czasu tu się po prostu nie da pisać. Co by człowiek nie napisał to zaraz jest wielka obraza i afera[emoji2358] dziewczyny oczekują tu wsparcia a jak ktoś napisze coś nie po ich myśli to zaczynają się pretensje. Wsparcie nie polega tylko na glaskaniu po głowie i pisaniu "tak napewno jesteś w ciąży zacznij już robić wyprawkę!" ale polega też na napisaniu prawdy, sprowadzeniu na ziemię, żeby po prostu pomóc drugiej nie zwariować. Niestety coraz mniej tu takich dziewczyn trzeźwo myślących i naprawdę się wspierających a coraz więcej takich, które tylko nakrecaja się nawzajem a potem niepotrzebnie cierpią. TO NIE JEST WSPARCIE...
 
reklama
W tym cyklu się nie nastawiam. Gin powiedziała, że raczej wątpi (oczywiście dodała, że wszystko się może zdarzyć) więc na spokojnie do nowego roku, nowy rok, nowy cykl, nowe szanse [emoji6][emoji3590]
Szanse są pewnie male, ale nia ma co być pewnym, bo ja tez miałam mieć cykl bezowulacyjny, a wczoraj sprawdzałam śliczny przyrost bety [emoji3059] trzymam kciuki!
 
Do góry