reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Po tylu pobudkach to temp nie dziwi 😁
Oj wiem coś na te tematy 😅 chociaż moje już są w takim wieku, że w nocy sen to rzecz święta 😅 moja mała, jak za długo siedzimy w salonie, to przychodzi co chwilę z sypialni i mnie lub mojego M szturcha i idzie do sypialni. Robi to tak długo, aż pójdziemy razem z nia5i położymy się spać 🤣
Mój pies jak chce coś "tak trochę", to siada na podłodze koło nogi i się przygląda, a jak na czymś mu mocno zależy to wskakuje na kanapę i patrzy się jak w obrazek 🤣 a weź go w takiej sytuacji zapytaj co chce to dostaje takich ruchów, że ciężko zanim nadążyć 🤣 ogólnie jest to tak śmieszne, że często specjalnie się z nim droczymy 🤣
 
reklama
Mój pies jak chce coś "tak trochę", to siada na podłodze koło nogi i się przygląda, a jak na czymś mu mocno zależy to wskakuje na kanapę i patrzy się jak w obrazek 🤣 a weź go w takiej sytuacji zapytaj co chce to dostaje takich ruchów, że ciężko zanim nadążyć 🤣 ogólnie jest to tak śmieszne, że często specjalnie się z nim droczymy 🤣
Na inne "chce" mają inne metody 😂 ale jeśli chodzi o pójście spać to jak widzę ledwo otwarte oczka, takie przymknięte i to zatrzymanie w progu, to zawsze mnie rozwala 😅
 
Mam dla Was przykra wiadomość:( zrobiłam kolejny test kreska jakby wyrazniejsza. Tzn dostrzegam ją bez dawania pod światło. Po prostu jest. Ale siadając na toaletę zaczęła się miesiaczka 😑 tzn chyba miesiaczka tak jakby skrzepy Ale bardzo smierdzialo. Jestem po zabiegu wiec to sa może jakieś resztki z czego się nie oczyscilam. Tak bardzo mi przykro :(
 
Hej dziewczyny poruszałam ten temat na innym wątku, ale nie było odezwę, mam nadzieję że nie dla tego że to głupie, a więc
ponieważ sama po kupowałam różne suple, witaminy i np. na stronie producenta Oviarin można przeczytać zalecenia o diecie o niski IG, bez słodyczy oczywiście, poszłam dalej i poczytałam że produkty o wysokim IG rzeczywiście mogą wpłynąć na np. nie wystąpienie owu nie tylko przy pcos, kawa wszędzie tez jest negowana. Kiedyś pani od medycyny naturalnej powiedziała mi że kawa nie jest sprzymierzeńcem starań o malenstwo i powinnam zrezygnować, ja pije 3 małe czarne kawy z ekspresu bez niczego, dzisiaj redukcja do 1. Wiem że nie ma co popadać w paranoje bo synem zaszłam pracując jak wariatka na 5 kawach i słodyczach do nich, ale interesuje mnie czy któraś z was stara się przestrzegać takich zaleceń.
Ja mam taką przypadłość że lubię robić coś na 100% a wiec piekę ciasta to dekoruję, biorę inofem to chce się stosować do diety, jak biegałam i np właśnie wróciłam z biegu a sąsiadka właśnie szła to poszłam drugi raz z zazdrości o endorfiny [emoji2957]
O kawie czytalam juz wczesniej mieszane opinie, wiec mocno ograniczylam odkad sie staramy. Pije wlasciwie tylko w pierwszej fazie cyklu (kiedy trzeba czyms zapic porazke [emoji28]) i to tez kilka filizanek w miesiacu mi wychodzi raptem. Ciezko jest sie jednoznacznie wypowiedziec na temat kawy, czytalam tez, ze 1 filizanka dziennie ponoc jest ok. Co do diety z niskim IG, to dopiero zaczelam z poczatkiem roku, ale ja oprocz PCOS mam takze IO, wiec u mnie to bardziej koniecznosc niz wybor. Ale mam wrazenie, ze lepiej sie czuje na tej diecie :)
 
Mnie mój łobuz już dziś doprowadza do szału. W życiu nie był takim potworem i po prostu już nie wytrzymuje. [emoji85]
W dodatku jest obrażony bardziej ode mnie [emoji1787]
Ja po prostu go za bardzo rozpieściłam i teraz zbieram żniwo.
Żałuję, że nie mogę wysłać go na 8 godzin do szkoły [emoji1787]
Na inne "chce" mają inne metody [emoji23] ale jeśli chodzi o pójście spać to jak widzę ledwo otwarte oczka, takie przymknięte i to zatrzymanie w progu, to zawsze mnie rozwala [emoji28]
 
O kawie czytalam juz wczesniej mieszane opinie, wiec mocno ograniczylam odkad sie staramy. Pije wlasciwie tylko w pierwszej fazie cyklu (kiedy trzeba czyms zapic porazke [emoji28]) i to tez kilka filizanek w miesiacu mi wychodzi raptem. Ciezko jest sie jednoznacznie wypowiedziec na temat kawy, czytalam tez, ze 1 filizanka dziennie ponoc jest ok. Co do diety z niskim IG, to dopiero zaczelam z poczatkiem roku, ale ja oprocz PCOS mam takze IO, wiec u mnie to bardziej koniecznosc niz wybor. Ale mam wrazenie, ze lepiej sie czuje na tej diecie :)
a jakąś poprawę w cyklu zauważyłaś dzięki diecie krótsze cykle, owulacja?
 
Mam dla Was przykra wiadomość:( zrobiłam kolejny test kreska jakby wyrazniejsza. Tzn dostrzegam ją bez dawania pod światło. Po prostu jest. Ale siadając na toaletę zaczęła się miesiaczka 😑 tzn chyba miesiaczka tak jakby skrzepy Ale bardzo smierdzialo. Jestem po zabiegu wiec to sa może jakieś resztki z czego się nie oczyscilam. Tak bardzo mi przykro :(
Gonia, tak bardzo mi przykro... Ale najlepiej zrób betę i za dwa dni powtórkę. Testy sikane tutaj mogą dawać fałszywe rezultaty, myślę że nie ma co ostatecznie rozstrzygać patrząc na kreskę. A krwawienie może faktycznie nie jest związane z miesiączką skoro ma taki zapach? Idź na betę koniecznie, najlepiej już dziś
 
Gonia, tak bardzo mi przykro... Ale najlepiej zrób betę i za dwa dni powtórkę. Testy sikane tutaj mogą dawać fałszywe rezultaty, myślę że nie ma co ostatecznie rozstrzygać patrząc na kreskę. A krwawienie może faktycznie nie jest związane z miesiączką skoro ma taki zapach? Idź na betę koniecznie, najlepiej już dziś
Teraz nie ma już żadnego zapachu . Ale rano jak usiadłam na toaletę hmmm nie wiem do czego to porównać. Od rana mam normalna miesiaczke więc myślę że nic z tego :( mieszkam w Berlinie i na chwilę obecną nie mam jak pójść na bete. Mój lekarz powiedział że jak w czwartek rano będzie test negatywny to mam zacząć brać tabl wspomagajace pęknięcie pęcherzyka. Później po 9 dniach jakoś mam iść na usg i albo inseminacja albo naturalna próba:(
 
reklama
Teraz nie ma już żadnego zapachu . Ale rano jak usiadłam na toaletę hmmm nie wiem do czego to porównać. Od rana mam normalna miesiaczke więc myślę że nic z tego :( mieszkam w Berlinie i na chwilę obecną nie mam jak pójść na bete. Mój lekarz powiedział że jak w czwartek rano będzie test negatywny to mam zacząć brać tabl wspomagajace pęknięcie pęcherzyka. Później po 9 dniach jakoś mam iść na usg i albo inseminacja albo naturalna próba:(
Kurcze, czyli to była ciąża biochemiczna? Dlaczego masz zacząć brać tabletki na pęknięcie pęcherzyka? Nie znam się tak na tym, a zastanawia mnie to.
 
Do góry