reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć. A nie masz możliwości isc szybciej na wizytę? To triche długo do 21.01. Faktycznie ostatni przyrost zbyt mały się wydaje. Może to być fałszywy alarm ale przy takiej becie już lekarz będzie widział co i jak.
Miałam podejrzenie pustego pęcherzyka więc dla tego martwie się bardziej. Dodatkowo pojawiło sie brązowe plamienie na papierze delikatnie od niedzieli. Jutro będę próbować się dostać.
 
Kurcze, czyli to była ciąża biochemiczna? Dlaczego masz zacząć brać tabletki na pęknięcie pęcherzyka? Nie znam się tak na tym, a zastanawia mnie to.
Chciałby zrobić inseminacje i podobno w czasie miesiączki zaczyna się brać tabletki i kończy się 3 dni po miesiaczce. W odpowiednim dniu cyklu on obserwuje jak to wygląda itd . Szczerze mówiąc nawet nie czytałam za wiele na ten temat i za dużo się nie wypowiem A lekarz na wizycie mówił bez szczegółów. Jutro będę do niego dzwoniła to się dowiem i będę mogła Ci dokładnie odpowiedzieć:)
 
reklama
a jakąś poprawę w cyklu zauważyłaś dzięki diecie krótsze cykle, owulacja?
Diete za krotko stosuje, ale od pol roku juz biore suplementy I mysle, ze one pozytywnie wplywaja. Na poczatku zeszlego roku mialam spore rozjazdy w cyklach - 35-80 dni. Od pol roku cykle po 35 dni. Co do diety to kiedys stosowalam diete Dabrowskiej i po niej kilka kolejnych cykli rowno po 32 dni, kiedy standardowo mialam mniej wiecej 35-40. A pozniej wrocilam do kiepskiego jedzenia i juz nie bylo jak w zegarku ;)
 
Do góry