reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak, Radom.
A coś Ci wyszło na USG? Lekarz ma jakieś podejrzenia? U mnie na USG czysto ale mój gin obawia się niedrożności jajowodów no i ogólnie chce mnie zobaczyć od środka
Staramy się od długiego czasu, nic nie widać na USG.. lekarz chce sprawdzić co się dzieje w środku
 
Staramy się od długiego czasu, nic nie widać na USG.. lekarz chce sprawdzić co się dzieje w środku
My od lipca:/ hormonalnie jest ok, owulacja,pęcherzyki i pękanie jak w zegarku jak to gin określił , nasienie nie najgorsze więc raczej gdzieś indziej jest problem. Boję się tego zabiegu :/ a raczej bardziej tego co może wykazać:/
 
My od lipca:/ hormonalnie jest ok, owulacja,pęcherzyki i pękanie jak w zegarku jak to gin określił , nasienie nie najgorsze więc raczej gdzieś indziej jest problem. Boję się tego zabiegu :/ a raczej bardziej tego co może wykazać:/
To tak jak ja.. począwszy od testu na covid po wyniki..
 
My od lipca:/ hormonalnie jest ok, owulacja,pęcherzyki i pękanie jak w zegarku jak to gin określił , nasienie nie najgorsze więc raczej gdzieś indziej jest problem. Boję się tego zabiegu :/ a raczej bardziej tego co może wykazać:/
Wow tak szybko zabieg? My staramy się od lipca i nawet nie miałam monitoringu cyklu ani nic... 🤔🤔 Ginekolog powiedział, żebym najwcześniej w marcu przyszła, gdyby się nie udało. A drugi, że w ogóle dopiero po roku mam przyjść. 😅
 
Wow tak szybko zabieg? My staramy się od lipca i nawet nie miałam monitoringu cyklu ani nic... 🤔🤔 Ginekolog powiedział, żebym najwcześniej w marcu przyszła, gdyby się nie udało. A drugi, że w ogóle dopiero po roku mam przyjść. 😅
Poszłam prywatnie do gina już we wrześniu i zaczęliśmy się diagnozować. Nie wiem od czego to zależy , pewnie od ginekologa
 
reklama
Dziewczyny, za niedługo mam laparoskopię z histeroskopią. Może któraś z Was jest po? I przybliży jak to wygląda, może którejś z Was udało się po zajść w ciążę?
ja miałam histeroskopie, z powodu poronień. Przyjęta zostałam na oddział dzień wcześniej aby zrobić badania krwi przed plus wywiad z anestezjologiem, kolejnego dnia podana narkozą krótka chodz na mnie zadziałała długo 30min było po wszystkim bo nic lekarz nie znalazł, sprawdzał czy nie ma przegród i tpd i sprawdził jajowody, do tego opisał tez szyjkę,
zapomniałam sprawdzał tez między innymi bo na usg widoczna w centralnej części macicy zawsze jest jakaś łuna słyszę o tym od zawsze no i dla potwierdzenia niewydolność ciśnieniowej szyjki.
 
Do góry