reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć. Jestem tu raczej nowa, kiedyś tylko raz coś napisałam. Od 5 cykl staramy się o dziecko. Wcześniej brałam od wielu lat tabletki antykoncepcyjne. Od 5 cyklu jestem na duphastonie. Drugi cykl biorę clostibegyt i ten cykl mam monitorowany. Biorę od 5 do 9 dc po 1 tabletce dziennie. W 10 i 12 dc jest wiele pęcherzyków, ale żaden nie rośnie. Max to 8 mm. Teraz idę w sobotę i to będzie 15 dc. Zaczynam trochę się martwić czy ja mogę mieć dzieci ☹ czy któraś z Was miała podobnie, a jednak się udało i pęcherzyki zaczęły rosnąć? Może macie jakieś rady co można zrobić żeby zaczęły rosnąć tak jak powinny? Będę wdzięczna za każdą radę.
 
reklama
Cześć. Jestem tu raczej nowa, kiedyś tylko raz coś napisałam. Od 5 cykl staramy się o dziecko. Wcześniej brałam od wielu lat tabletki antykoncepcyjne. Od 5 cyklu jestem na duphastonie. Drugi cykl biorę clostibegyt i ten cykl mam monitorowany. Biorę od 5 do 9 dc po 1 tabletce dziennie. W 10 i 12 dc jest wiele pęcherzyków, ale żaden nie rośnie. Max to 8 mm. Teraz idę w sobotę i to będzie 15 dc. Zaczynam trochę się martwić czy ja mogę mieć dzieci ☹ czy któraś z Was miała podobnie, a jednak się udało i pęcherzyki zaczęły rosnąć? Może macie jakieś rady co można zrobić żeby zaczęły rosnąć tak jak powinny? Będę wdzięczna za każdą radę.
Przenieś się kochana z pytaniem na staraczki 2021 bo tu już raczej mało kto się udziela 🙃
I nie martw się to dopiero 5 cykl ❤️ I nie każdy cykl stymulowany musi być super 😉 lekarz pewnie z a jakiś czas zwiększy dawkę albo zmieni środek 🙃 na spokojnie ❤️
 
Dziękuję za wsparcie. Zastanawia mnie czy fakt, że są pęcherzyki, ale nie rosną to bardzo źle czy można sobie łatwo z tym poradzić...
 
Dziewczyny, ja za chwilę padnę za zawał. Po 7 miesiącach starań przed chwilą zrobiłam test ciążowy (mam 2 dni opóźnienia miesiączki). Test wyszedł pozytywny!!! Chyba tylko Wy wiecie z jakim wyczekiwaniem co miesiąc czeka się na pozytywny wynik. Dzwoniłam już do laboratorium, żeby zapisać się na betę, ale mam termin dopiero na wtorek... I teraz mam 2 pytania.
Wczoraj byłam u dentystki z nagłym bólem zęba. Niestety było mi robione dwa razy zdjęcie RTG. Już się naczytałam co to znaczy we wczesnej ciąży... Czy ktoś już miał taki przypadek? Teraz zaczęłam się bardzo stresować, ale zdjęcie było konieczne. Najlepsze jest to, że odstawiłam alkohol już 7 miesięcy temu (bo się staramy itd), a ten ból zęba musiał wyjsć akurat wczoraj. Poratuje ktoś poradą?
 
U mnie na monitoringu widoczne ładne ciałko żółte, endometrium idealne, teraz pozostaje czekać w spokoju i nie tracić wiary 🙉🙃

Czy mam tu kogoś kto stosował lek o nazwie Puregon (do wstrzykiwań)? 🧐
Hej ;) wiem ze post dosc stary ale mam pytanie odnoscie purogenu . Stosowałaś?
 
reklama
Do góry