reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Na wątku invitro jest dziewczyna co miała dwa niedrożne jajowody i 3 miesiące po urodzeniu dzidziusia z in vitro zaszła w naturalną ciąże. Nie zabezpieczali się no bo jak to skoro nigdy miała nie być zdolna do poczęcia naturalnego, a tu proszę. Także cuda się czasem zdarzają, a jak nie to in vitro też jest spoko :) Także walcz o siebie! Wszystkiego dobrego ❤️
Chciałabym takiego cudu. Też czytałam kilka historii podobnych. Nie bedziemy sie na pewno po in vitro zabezpieczac. Jesli nic z tego nie bedzie nigdy to trudno ale jesli sie uda to wspaniale. Lekarz mowi aby nie czekac poki macica nie jest zajeta endometrioza. Takze za tydzien jedziemy do polski, 14.05 slub i koncem maja mam nadzieje ze juz 1 konsultacja bedzie. Rozmawialam juz z jedna pania stad ona miala in vitro w lipcu tamtego roku i tylko 1 tyś € płacili. Ja z tego wzgledu ze tez mam brak szans na ciaze naturalna rowniez bede miec refundowane, jedynie czesc opłat trzeba bedzie pokryc czyli tak wlasnie okolo tego tysiaca. Wiec cena super. Dodam ze miala 1 transwer i od razu udany, tez endometrioza 😊
 
reklama
Chciałabym takiego cudu. Też czytałam kilka historii podobnych. Nie bedziemy sie na pewno po in vitro zabezpieczac. Jesli nic z tego nie bedzie nigdy to trudno ale jesli sie uda to wspaniale. Lekarz mowi aby nie czekac poki macica nie jest zajeta endometrioza. Takze za tydzien jedziemy do polski, 14.05 slub i koncem maja mam nadzieje ze juz 1 konsultacja bedzie. Rozmawialam juz z jedna pania stad ona miala in vitro w lipcu tamtego roku i tylko 1 tyś € płacili. Ja z tego wzgledu ze tez mam brak szans na ciaze naturalna rowniez bede miec refundowane, jedynie czesc opłat trzeba bedzie pokryc czyli tak wlasnie okolo tego tysiaca. Wiec cena super. Dodam ze miala 1 transwer i od razu udany, tez endometrioza 😊
Trzymam mocno kciuki, żeby się udało ! Daj znać ! ❤️
 
Chciałabym takiego cudu. Też czytałam kilka historii podobnych. Nie bedziemy sie na pewno po in vitro zabezpieczac. Jesli nic z tego nie bedzie nigdy to trudno ale jesli sie uda to wspaniale. Lekarz mowi aby nie czekac poki macica nie jest zajeta endometrioza. Takze za tydzien jedziemy do polski, 14.05 slub i koncem maja mam nadzieje ze juz 1 konsultacja bedzie. Rozmawialam juz z jedna pania stad ona miala in vitro w lipcu tamtego roku i tylko 1 tyś € płacili. Ja z tego wzgledu ze tez mam brak szans na ciaze naturalna rowniez bede miec refundowane, jedynie czesc opłat trzeba bedzie pokryc czyli tak wlasnie okolo tego tysiaca. Wiec cena super. Dodam ze miala 1 transwer i od razu udany, tez endometrioza 😊

@Lebkuchen_mum co u Ciebie? Jak ślub? Zadowolona? :)
Kiedy macie pierwszą wizytę z w sprawie in vitro? A może jednak się miło zaskoczyłaś i obejdzie się bez tego? 🥰
 
A ja chcialam złożyć ci najszczersze gratulacje tak bardzo chcialam żeby wam się udało 😍cudownie jest to czytać. Ja sie na troszkę odsunęłam ale podczytuje i wszystkim kibicuje u nas póki co piłka nadal w grze 🙏
Mam jakiś sentyment do tego wątku 😉 myslalam że on już umarl ;) podbijam pytanie 😉
 
reklama
Do góry