reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jestesmy już po wizycie w klinice. Mój jednak ma swietne wyniki nasienia...aż dziwne 😂 a hba 0 ktore tak orzezywalam to nie że on ma 0% tylko nie robili tego badania i po prostu wpisali 0. A ja takie nerwy miałam. Jakby nie mogli pauzy dac albo nic nie wpisywac 🤦‍♀️ tak czy tak nasienie rewelacja mówi. Ostatecznie plan taki, że w nasteonym cyklu czyli za 2.5 tyg zaczynam stymulacje. Dostałam już leki i czekam 😊 jesli 1 i 2 transfer sie nie powiedzie dopiero operacja endo. Ale mowi ze takie dawki progesteronu wycisza endo plus cala ciaza na progesteronie. Stymulacje bede miala razem z heparyna az do połogu jak sie uda. No i jak sie okazuje an szczegolowym opisie z opwracji to oba jajowody mam drozne tylko ze kontrast przeszedl powoli. Szanse na naturalna ciaze sa ale po prostu moglo by to bardzo dlugo trwac wiec podjelismy decyzje ze przy endometriozie nie ma co zwlekac i zaczynamy jak najszybciej. Transfer 3-5 dni po punkcji jesli bd sie dobrze czuc 😊 takze poczatkiem lipca transfer mam nadzieje ❤️❤️❤️ bierzemy tez embryoglue i assisted hatching. Moze sie uda 😊
 
@Lebkuchen_mum przepraszam! Totalnie przegapiłam info od Ciebie :(
Wdziałam, że już na maxa działacie z in vitro. Powodzenia!
Może spotkamy się na kwieniowych mamach 2023 ❤️


@c_or_nelia co u Ciebie? Jak się trzymasz?
No mocno działamy ale niestety moj organizm nie do końca współpracuje ze stymulacją 😂😂😂 nie wiadomo czy w ogóle punkcję będę miała czy od nowa stymulacja. Jutro kolejne usg więc się dowiem czy prawy jajnik goni lewy czy nie bo na nim było 5 jajeczek a na lewym tylko żałosne 2 i cysta. Generalnie mega słabo jak na moje amh... może po prostu za mała dawka lub nie dla mnie te leki.
Także działamy mocno! A u ciebie jak tam?
 
No mocno działamy ale niestety moj organizm nie do końca współpracuje ze stymulacją 😂😂😂 nie wiadomo czy w ogóle punkcję będę miała czy od nowa stymulacja. Jutro kolejne usg więc się dowiem czy prawy jajnik goni lewy czy nie bo na nim było 5 jajeczek a na lewym tylko żałosne 2 i cysta. Generalnie mega słabo jak na moje amh... może po prostu za mała dawka lub nie dla mnie te leki.
Także działamy mocno! A u ciebie jak tam?
A podchodzicie do invitro w PL czy w Austrii?
 
No mocno działamy ale niestety moj organizm nie do końca współpracuje ze stymulacją 😂😂😂 nie wiadomo czy w ogóle punkcję będę miała czy od nowa stymulacja. Jutro kolejne usg więc się dowiem czy prawy jajnik goni lewy czy nie bo na nim było 5 jajeczek a na lewym tylko żałosne 2 i cysta. Generalnie mega słabo jak na moje amh... może po prostu za mała dawka lub nie dla mnie te leki.
Także działamy mocno! A u ciebie jak tam?

O kurczę, to trochę kiepsko ale może się jeszcze rozkręcą.

My wracamy do starań od nowego cyklu więc mam nadzieję, że niebawem :)
Wstępnie owulacja około 14 lipca :)
 
reklama
Do góry