Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dobra decyzja. W ciąży Ty jesteś dzięki temu bezpieczniejsza, dziecko także.Mam mieszane uczucia. Niby postanowiłam a zdołowana jestem jakaś. Data szczepienia na wtorek. Bardziej to chce chyba zrobić dla spokoju męża niż dla siebie chociaż obawiam się s enariusza zachorowania w ciąży i że coś się może stać dziecku. Tak źle i tak niedobrze
DobryDziewczyny myślicie że starania i szczepienie w jednym to głupi pomysł??
Nie sugeruje się intensywnością kreski też tak miałam jak zaszłam a beta pięknie rosła...U mnie kreska tako samo blada jak wczoraj, test tej samej firmy, więc raczej nic z tego nie będzie. Powtórzę jeszcze jutro.
To szczerze współczujeNo tak to prawda. Choruję od swojej 1 miesiączki![]()
Ja węchu nie miałam przez kilka miesięcy, a od COVID minął mi prawie rok i mam omamy zapachowe, a jedne z ulubionych produktów do jedzenia są teraz dla mnie obrzydliweWow, ja przy covid straciłam węch na równe 24h i wróciło nagle.
W pierwszej ciąży miałam kreskę blada przez kilka dniU mnie kreska tako samo blada jak wczoraj, test tej samej firmy, więc raczej nic z tego nie będzie. Powtórzę jeszcze jutro.
Czemu nie uda się naturalnie? Ja mimo tylu lat endometriozy zaszłam 3 razy w 1 cyklu. Oczywiście zależy to od tego czy jajowody drożne. Plus czy nie ma innych przczyn bo jeśli jajeczko może dostać się do macicy to endometrioza nie jest tu przeszkodą.To szczerze współczujeja nie wiedziałam, dopiero jak zaczęły się strasznie bolesne miesiączki, obfite i przy laparoskopii wyszło
ale ja już jestem tak psychicznie nastawiona ze wiem, ze się nie uda naturalnie a na inseminacje nie wiem czy mam sile, tyle jeszcze badań przede mną. Jak piszą tutaj dziewczyny ile one przeszły to ogromnie mnie to przeraża
![]()