reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Maarimbaa

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Czerwiec 2021
Post├│w
143
Hej­čĄŚ
U mnie w pracy kolejna dziewczyna jest w ci─ů┼╝y... w tym roku to ju┼╝ chyba 5 ­čĄö troche zazdroszcz─Ö i troch─Ö mi przykro ale trudno. Czekam na owulacj─Ö. Dzisiaj 8dc ­čÖé
W weekend co┼Ť podzia┼éamy, a w kolejny czyli od 22 pa┼║dziernika wyje┼╝d┼╝amy na weekend do Zakopanego. Mi┼éego dnia ­čÖé­čî╗

reklama

kasiaa91

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Grudzień 2019
Post├│w
6 310
Dlatego ja m├│wi─Ö - pewnie inaczej jak masz cc na ┼╝─ůdanie, a inaczej jak jednak by┼éo jaki┼Ť ukojeniem.
U mnie sn si─Ö sprawdza bo chwilka i po sprawie, znieczulenie wi─Öc zero b├│lu. Ale wiadomo - jak kto┼Ť ma straszne porody to lepiej cc
To zależy mocno też od psychiki i zdania kobiety. Ja np wiedziałam że chce cc zanim wiedziałam że napewno chce dziecko, kompletnie nie brałam pod uwagę porodu SN

A s─ů dziewczyny kt├│re o SN marz─ů i super wspominaj─ů

Lebkuchen_mum

Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Luty 2020
Post├│w
4 543
Hej­čĄŚ
U mnie w pracy kolejna dziewczyna jest w ci─ů┼╝y... w tym roku to ju┼╝ chyba 5 ­čĄö troche zazdroszcz─Ö i troch─Ö mi przykro ale trudno. Czekam na owulacj─Ö. Dzisiaj 8dc ­čÖé
W weekend co┼Ť podzia┼éamy, a w kolejny czyli od 22 pa┼║dziernika wyje┼╝d┼╝amy na weekend do Zakopanego. Mi┼éego dnia ­čÖé­čî╗
Mi wczoraj wys┼éa┼éa kole┼╝anka zdj─Öcie z 6 tc. Mimo, ┼╝e jeszcze sie nie staramy to jako┼Ť mi tak smutno by┼éo mimo, ┼╝e przecie┼╝ si─Ö ciesz─Ö.

olka11135

Do┼é─ůczy┼é(a)
11 Wrzesień 2021
Post├│w
286
To zależy mocno też od psychiki i zdania kobiety. Ja np wiedziałam że chce cc zanim wiedziałam że napewno chce dziecko, kompletnie nie brałam pod uwagę porodu SN

Ja my┼Ťla┼éam, tak samo i to by┼é u mnie b┼é─ůd :D no ale czasu nie cofn─Ö

kasiaa91

Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Grudzień 2019
Post├│w
6 310
Mi wczoraj wys┼éa┼éa kole┼╝anka zdj─Öcie z 6 tc. Mimo, ┼╝e jeszcze sie nie staramy to jako┼Ť mi tak smutno by┼éo mimo, ┼╝e przecie┼╝ si─Ö ciesz─Ö.
To w og├│le ┼Ťrednia sytuacja bo z jednej strony przy niepowodzeniach No trudno cieszy─ç si─Ö szcz─Ö┼Ťciem innych, z drugiej kiepsko by─ç odcinanymÔÇŽ

Jak ja by┼éam w ci─ů┼╝y, w ci─ů┼╝e zasz┼éa moja przyjaci├│┼éka. Niestety dziecko by┼éo chore i straci┼éa synka w 23 tygodniu, ja by┼éam wtedy na ko┼äc├│wce, miesi─ůc p├│┼║niej rodzi┼éam. Kompletnie nie wiedzia┼éam jak si─Ö zachowywa─ç by nie sprawi─ç jej b├│lu, w efekcie kiedy urodzi┼é si─Ö synek by┼éam oszcz─Ödna w relacjach i zdj─Öciach itpÔÇŽ a┼╝ sama powiedzia┼éa ┼╝e Jej przykro, ┼╝e to co dzia┼éo si─Ö u niej to dzia┼éo si─Ö u niej a nie czuje si─Ö ok kiedy ma wrazenie ┼╝e przy niej nie mog─Ö si─Ö cieszy─ç w┼éasnym macierzy┼ästwemÔÇŽ

Lebkuchen_mum

Do┼é─ůczy┼é(a)
29 Luty 2020
Post├│w
4 543

Ja marzy┼éam o SN i super wspominam. Z tym, ┼╝e gdybym nie wyl─ůdowa┼éa dzie┼ä wcze┼Ťniej w szpitalu z powodu gor─ůczki i s┼éabego samopoczucia to bym najpewniej urodzi┼éa w karetce ­čĄú drugie przypuszczam, ┼╝e mo┼╝e nawet karetka nie zd─ů┼╝y─ç ­čÖä a to troch─Ö s┼éaba sytacja przy pozytywnym GBS po za tym urodzi┼éam w 37 tc

olka11135

Do┼é─ůczy┼é(a)
11 Wrzesień 2021
Post├│w
286
W┼éa┼Ťnie, jeste┼Ťmy jednak bardzo r├│┼╝ne, ka┼╝da z nas. Dla mnie cc to by┼éa wg mnie jedna z lepszych decyzji w moim ┼╝yciu i jestem za ni─ů strasznie wdzi─Öczna

Ja jeszcze siebie mym jako┼Ť prze┼╝y┼éa, ale szkoda mi dziecka niestety. No ale tak jak napisa┼éam - czasu nie cofn─Ö. Mog─Ö tylko teraz wspiera─ç jego rozw├│j w terapiach i mam nadziej─Ö, ┼╝e jako doros┼éy tak mocno nie odczuje moich m┼éodzie┼äczych wybor├│w :)

olka11135

Do┼é─ůczy┼é(a)
11 Wrzesień 2021
Post├│w
286
Ja marzy┼éam o SN i super wspominam. Z tym, ┼╝e gdybym nie wyl─ůdowa┼éa dzie┼ä wcze┼Ťniej w szpitalu z powodu gor─ůczki i s┼éabego samopoczucia to bym najpewniej urodzi┼éa w karetce ­čĄú drugie przypuszczam, ┼╝e mo┼╝e nawet karetka nie zd─ů┼╝y─ç ­čÖä a to troch─Ö s┼éaba sytacja przy pozytywnym GBS po za tym urodzi┼éam w 37 tc

Moja koleżanka urodziła w samochodzie ;) a do szpitala było 5km

Ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e odpowiedni por├│d domowy mo┼╝e by─ç ca┼ékiem spoko. No ale u mnie w┼éa┼Ťnie z racji cc odpada. Z powodu cc ju┼╝ mi wiele rzeczy odpada :/

reklama

Nowa103

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
1 Pa┼║dziernik 2021
Post├│w
21
Dziewczyny, by┼éam na USG (17 dc), w prawym jajniku p─Öcherzyk 36-37mm, wygl─ůda na to ┼╝e nie p─Ök┼é wtedy kiedy powinien. Je┼Ťli p─Öknie to mo┼╝e si─Ö jeszcze uda─ç czy ju┼╝ za p├│┼║no w tym cyklu?

Do g├│ry