reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A co bierzecie podczas starań?
-koenzym q10
-witamina d
-magnez i potas
-żelazo
-witamina c 1000 mg
-inozytol
-niepokalanek od 1 dc do owulacji
-omega 3
-wiesiołek od 1 dc do owulacji
-cholina
-folian
-glutek z siemienia lnianego

Brałam jeszcze witaminy metylowe b12 i b6 aby obniżyć homocysteinę ale jest już w normie. Sprawdzę jeszcze końcem pazdziernika czy się utrzymuje. Jeśli wzrośnie to znowu włączę witaminy z grupy b 😊
 
-koenzym q10
-witamina d
-magnez i potas
-żelazo
-witamina c 1000 mg
-inozytol
-niepokalanek od 1 dc do owulacji
-omega 3
-wiesiołek od 1 dc do owulacji
-cholina
-folian
-glutek z siemienia lnianego

Brałam jeszcze witaminy metylowe b12 i b6 aby obniżyć homocysteinę ale jest już w normie. Sprawdzę jeszcze końcem pazdziernika czy się utrzymuje. Jeśli wzrośnie to znowu włączę witaminy z grupy b 😊
Dużo tego wszystkiego :)
 
A co bierzecie podczas starań?
Ja brałam Wit D, Wit B, kwas foliowy Solgar (mam problem z przyswajaniem Folików itp. wyniki kiepskie były), zalecony też miałam acard, aspargin i olej z wiesiołka😅
Nie wiem czy to przypadek... Ale to byl pierwszy cykl jak brałam olej z wiesiołka i w końcu pojawiły się dwie kreski😅 Może to tylko zbieg okoliczności🤷🏼‍♀️ Ale polecam😁
 
Ja brałam Wit D, Wit B, kwas foliowy Solgar (mam problem z przyswajaniem Folików itp. wyniki kiepskie były), zalecony też miałam acard, aspargin i olej z wiesiołka😅
Nie wiem czy to przypadek... Ale to byl pierwszy cykl jak brałam olej z wiesiołka i w końcu pojawiły się dwie kreski😅 Może to tylko zbieg okoliczności🤷🏼‍♀️ Ale polecam😁
Też chcę zacząć stosować olej z wiesiołka, ale czekam jeszcze z nadzieją, że miesiączka nie przyjdzie :D Jak przyjdzie to od razu kupuję.
A jaki stosowałaś?
 
reklama
Dużo tego wszystkiego :)
Dodatkowo jeszcze imbir i kurkuma 😃 ale mam endometriozę a to jest zestaw przeciwzapalny plus dodatkowo dieta z niskim indeksem/ładunkiem glikemicznym oraz wyluczenie pszenicy z nabiałem i cukru. Dzięki temu zestawowi wyeliminowałam ból miesiączkowy praktycznie do 0 a cierpiałam bardzo. Poród był mniej bolesny jak 1 dzień okresu🙂 każdy okres od nastolatki to były wymioty, biegunka, omdlenia. Ból potrafił spowodować, że nic nie słyszałam i miałam ciemno przed oczami. Wyłam z bólu. Po prostu krzyczałam. Czułam się jakby moje podbrzusze płonęło albo na żywca wbijano mi nóż. Straszne, nie polecam ale wszystko co wyżej wymieniłam zdziałało cuda.
 
Do góry