• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dalej nie mam okresu. Patrząc na to, że pik na testach owulacyjnych miałam 4 listopada, to może dostanę w końcu ten okres niedługo. Wtedy bardzo bolał mnie brzuch, więc może to była jednak przesunięta owulacja. Denerwuje mnie to strasznie. Nie lubię żyć w niewiedzy.
Niby czas leci szybko, a jak się na okres czeka to się wszystko dłuży.
 
Chowaj się przed tym jak najdłużej.
Staram się jak mogę! Na szczęście tu w Hiszpanii ludzie jakos bardziej dbaja o siebie i innych... mimo że nie ma nakazu noszenia maseczek na zewnątrz to większość ludzi raczej je nosi. Do sklepu beż maseczki nawet nikt nie próbuje wejść. Dyscyplina jest większa, nie ma cwaniaczkowania wiec jakos tak mi się udaje prześlizgnąć 😂
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry