• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Żeby nie demotywować 😀 w razie wu, jest jeszcze potencjalny pik w listopadzie. Odpadłyby wtedy rozkminy na prezent dla rodziców pod choinkę 🙈

Już pomijając moją sytuację rodzinną to ja na pewno nikomu tak szybko o ciąży nie powiem - myślę, że najwcześniej komukolwiek poza mężem i szefową powiem po USG w 11-13tc i wynikach badań genetycznych. A już szczególnie dzieciom nie będę wcześniej mówić. Im to może w ogóle przy połówkowych
 
Już pomijając moją sytuację rodzinną to ja na pewno nikomu tak szybko o ciąży nie powiem - myślę, że najwcześniej komukolwiek poza mężem i szefową powiem po USG w 11-13tc i wynikach badań genetycznych. A już szczególnie dzieciom nie będę wcześniej mówić. Im to może w ogóle przy połówkowych
Wiadomo, każda sytuacja jest inna. Myślę, że czekanie z nowiną do w miarę bezpiecznego okresu jest bardzo rozsądne. Ja natomiast jestem po onko-przejściach, moja sytuacja zdrowotna i reprodukcyjna jest moim bliskim znana, i ewentualnie czekanie wiązałoby się z paleniem głupa i tak zwaną tajemnica poliszynela :)
 
Hej dziewczyny 😀
Ja właśnie na długi weekend wyjechałam i powoli nadrabiam ale jest co czytać 🙃
Powidzenia dla wszystkich testujących na dniach🤞
Ja ze swojej strony czekam na owulację, myślę że będzie jutro, max pojutrze więc nudy wieczorem nie ma 😉
A potem tylko znowu to okropne czekanie....
W Święta mam urodziny i najbardziej na świecie teraz marzę tylko o jednym prezencie, ale czy się uda to chwilami już wątpie.
W środę idę też kontrolnie do lekarza, bo jeszcze w czasie tych starań nie byłam to zobaczę czy tam wszystko dalej ok czy może pojawił się jakiś problem...
 
reklama
Mam takie pytanie czy to możliwe ze temp mierzona rano po przebudzeniu wynosi u mnie 36,8, w ciągu dnia 37,1, 37,5 a teraz koło godziny 23.00 spada do 36,6? Czy ten pierwszy pomiar nie powinien być najniższy podczas doby? Wiem liczy się tylko temp spoczynkowa ale coś mi się tu nie zgadza 🤷‍♀️
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry