reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Sprawdzałaś może czy to nie migrenowe bóle?
Ja niestety mam migreny regularnie, u mnie zwykle dzień przed okresem, potem nawet do kilku dni po i dzień po owulacji. Czyli przy wszystkich zmianach hormonów.
Czasami warto skoczyć do neurologa i skonsultować. Wyleczyć się tego nie da ale może lepsze tabletki zapisać, które mają szanse działać...
Kiedyś już walczyłam z takimi bólami i jak się okazało wszystko było spowodowane stresem. I faktycznie wtedy chodziłam do neurologa miałam leki po których mega przybrałam na wadze. Skończyłam je brać i teraz sporadycznie sięgam po tabletkę na bol głowy. A to cmienie przed okresem sie pojawia i po prostu samo mija do dwóch dni.
 
reklama
Coś słaby mam ten okres. Nigdy nie miałam jakichś super obfitych, ale ten jest taki jak przy krwawieniu z odstawienia. Zawsze pierwsze dwa dni były obfite🤔
 
Wrzucam testy. Ten ostatni sprzed chwili. I teraz ciekawe czy wczoraj był pik czy może jutro...tak jak pisałam wczoraj nie zrobiłam. Dzisiajsza kreska wyraźnie ciemniejsza niż wcześniejsze.
 

Załączniki

  • 20211119_201451.jpg
    20211119_201451.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Mam nadzieję, że się jeszcze rozkręci, ale martwi mnie to.
Też teraz miałam skąpy okres, w sumie nigdy nie miałam jakiegoś obfitego, ale wydaje mi się, że jest coraz słabsze. Na razie czekam na wizytę u ginekologa, ale na własną rękę zaczęłam jeść migdały i popijać czerwone wino. Podobno działa to na endometrium :)
 
Do góry