reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Hej dziewczyny jak tam nastroje po weekendzie 😊? U mnie niby jutro Owulacja ale jakos sie na nią nie czuje . Zero śluzu płodnego 🤔 może faktycznie w tym miesiącu zawitała u mnie dużo wcześniej 😅 już sama nie wiem. Piersi już też lekko odczuwam a do okresu jeszcze daleko🙈
 
Hej dziewczyny jak tam nastroje po weekendzie 😊? U mnie niby jutro Owulacja ale jakos sie na nią nie czuje . Zero śluzu płodnego 🤔 może faktycznie w tym miesiącu zawitała u mnie dużo wcześniej 😅 już sama nie wiem. Piersi już też lekko odczuwam a do okresu jeszcze daleko🙈
U mnie wlasnie od jakis 2 cykli piersi bola prawie caly cykl z wyjatkiem okresu. Najgorzej bolą po owulacji. Jakby mnie ktoś nożem dźgał 😂 przypuszczam, że to sprawka niepokalanka, którego biorę od sierpnia właśnie.
 
Hej dziewczyny jak tam nastroje po weekendzie 😊? U mnie niby jutro Owulacja ale jakos sie na nią nie czuje . Zero śluzu płodnego 🤔 może faktycznie w tym miesiącu zawitała u mnie dużo wcześniej 😅 już sama nie wiem. Piersi już też lekko odczuwam a do okresu jeszcze daleko🙈
Ja zmieniłam lekarza na innego bo mój poprzedni już rozkładał ręce i przyznam, ze każdy gada coś innego i ciężko już mi zaufać tym lekarzom :/

Poprzedni mówił, ze na usg i drożności nie ma endometriozy i na pewno wszystko jest ok. A ten nowy, ze trzeba zrobić laparoskopię bo usg i drożność to nie są „pewne” badania.. przygody ciąg dalszy :/ ale na naturalne poczęcie już nie liczę :/
 
Ja zmieniłam lekarza na innego bo mój poprzedni już rozkładał ręce i przyznam, ze każdy gada coś innego i ciężko już mi zaufać tym lekarzom :/

Poprzedni mówił, ze na usg i drożności nie ma endometriozy i na pewno wszystko jest ok. A ten nowy, ze trzeba zrobić laparoskopię bo usg i drożność to nie są „pewne” badania.. przygody ciąg dalszy :/ ale na naturalne poczęcie już nie liczę :/
Tak laparoskopia jest dokladniejsza. Na usg moze nie widac niestety nic. Zwlaszcza endometriozy.
 
reklama
Do góry