reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
W to nie wątpię i nie kwestionuje. Tylko przykro mi, ze przez ponad rok jakiś lekarz daje mi nadzieje i nie robi dokładnych badań :(
Bo wielu lekarzy się niestety nie zna. Przerabiałam już wielu i od niektórych miałam większą wiedzę niż oni sami 🤦‍♀️ jak mi np ginekolog w ciąży potrafił powiedzieć, że infekcji pęcherza się nie leczy bo w ciąży to normalne tak samo jak anemia, że normalna i żelazo nie potrzebne 🥲. Mało zawału nie dostałam. Więcej do niego nie poszłam.
 
Bo wielu lekarzy się niestety nie zna. Przerabiałam już wielu i od niektórych miałam większą wiedzę niż oni sami 🤦‍♀️ jak mi np ginekolog w ciąży potrafił powiedzieć, że infekcji pęcherza się nie leczy bo w ciąży to normalne tak samo jak anemia, że normalna i żelazo nie potrzebne 🥲. Mało zawału nie dostałam. Więcej do niego nie poszłam.
No to nie jestem sama :(
Przykro mi, ze tez trafiłaś na niekompetentnych ludzi :(
 
No to nie jestem sama :(
Przykro mi, ze tez trafiłaś na niekompetentnych ludzi :(
W ciąży pierwszy z lekarzy powiedział mi , żebym na prenatalne się nie umawiała bo poronię. Recepcjonistka mi założyła książeczkę a on ją opieprzył i mi ją zabrał. Koniec końców naskarżył mój narzeczony na niego ubezpieczalni, on jeszcze śmiał z pretensjami do nas dzwonić o co mi chodzi. Ostatecznie mam cudownego synka. Nie poroniłam, wystaczyło brać duphaston bo progesteron miałam niski 🙄 więc wyobraźcie sobie jaki stres przeżyłam. Najpierw wielka radość bo zobaczyłam serduszko a zaraz koleś mi mówi, że i tak poronię...z palca sobie to chyba wyssał. W austrii na wielu takich "lekarzyków" niestety trafiłam. Tu takich masa.
 
Hej! Czy ktoras tez właśnie zakończyła dni plodne i za tydzień zacznie doszukiwać się objawow? Ja zawsze tak mam!
Ja niby w trakcie płodnych 🤷🏼‍♀️i zapewne tak jak mówisz przyszly tydzien bedzie znowu katorgą...
Nie wiem w sumie dlaczego to robie bo w pierwszej ciąży nie mialam żadnych objawów typowe okresowe. 🤷🏼‍♀️ ale jakoś chyba człowiek na głowę dostaje😵
 
reklama
Do góry