reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Zrobisz monitorig jutro to sie dowiesz.zapewne 😉pewnie od twojego nakrecania ci sie wszystko wydłuża bez urazy 😅😉
Te 2 na dole z dziś. Ten na samym dole robiony przed chwila a ten wyzej o 7. Co myslicie? Dzieje sie cos? Bo ja juz zglupialam. Mam wrazenie ze ciemnieje bardziej. A przynajmniej kreska na pewno wyszła szybciej niz w ostatnich dniach. Moze ja swiruje a to pika bede miec
 
reklama
Zrobisz monitorig jutro to sie dowiesz.zapewne 😉pewnie od twojego nakrecania ci sie wszystko wydłuża bez urazy 😅😉
Przed 1 i 2 ciaza tez taka nakrecona chodzilam i sie takie cuda nie dzialy. Ogolnie nie wyduza sie nic bo dzis 15 dc trwa a w tamtym miesiacu pika mialam wieczorem 15dc. Jedynie mnie ten sluz z krwia i plamieniami martwia. 2 msc temu pik byl nawet dopiero w 18 dc
 
Kurcze dubluje mi sie cos 😅 no to długo musisz czekać na ten Pik 😒 ... staraj sie nie nakręcać może od czestego współżycia? Nie zapomnij że masz Endo a przy tym ponoć plamienia po stosunku itp sie zdarzają. No nie wiem nie znam sie na tym ale próbuje cie uspokoic 😉póki co czekaj do wueczora moze w końcu wyłapiesz ten pik
 
Kurcze dubluje mi sie cos 😅 no to długo musisz czekać na ten Pik 😒 ... staraj sie nie nakręcać może od czestego współżycia? Nie zapomnij że masz Endo a przy tym ponoć plamienia po stosunku itp sie zdarzają. No nie wiem nie znam sie na tym ale próbuje cie uspokoic 😉póki co czekaj do wueczora moze w końcu wyłapiesz ten pik
Nie no nie wspolżyjemy az tak czesciej niz zwykle. Teraz ostatni raz byl 2 dni temu. No tak endo mam od nastolatki a takie plamienia 1 raz. Ehhh masakra jak mnie to stresuje. Teraz mi sie bedzie strasznie dluzylo do tej wizyty jutrzejszej.
 
Właśnie niepokojące to trochę jest ale tak sobie myślę że gdyby było coś nie tak to betak też nie byłaby za wysoka...Robisz 3 badanie progesteronu?? Bo ja sama nie wiem co robić. Na pewno umowie się na wizytę do lekarza ale i tak jeszcze wcześnie. Wiem że progesteron wydzielany jest pulsacyjnie więc mogliśmy trafić na moment kiedy było go mniej...
Ja już robiłam generalnie 3 badania 15.11, 17.11 i 22.11
Progesteron był - 13,8 - 19,3 - 15,5
BHCG - 18,5 -70,05-740,93
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wierzę w to ;p
Na początku piłam po jednej łyżce i bardziej chodziło mi o kwestie związane z trawieniem itd. Póżniej doczytałam że 2-3 dziennie i to byla dla mnie świetna wiadomość. Bez problemu wjeżdza jedna łycha za drugą 😁 Dopiero po przewertowaniu forum połączyłam fakty, że wpływa również na śluz i rozwikłałam zagadkę skąd u mnie takie "mokre dni" 😁
 
Do góry