reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
dziś idziesz? Czy jutro rano?
Jutro, dzisiaj już nie zdążę bo u nas betę można robić tylko do 10.30 a zanim się zbiorę to będzie 11 :D
Ale... dostałam dzis propozycje zmiany stanowiska... i się waham, bo co gdybym jednak była w ciąży? Dlatego też chcę isc się upewnić zanim podejmę decyzje
 
reklama
Ja gdzieś tu czytałam mądrą wypowiedź, że powinno się w ogóle olać testy sikane tylko iść na betę 15/16dpo i mieć jasną sytuację. A tak to właśnie szukanie kresek i domyślanie się ;) albo zawód bez sensu
Ja tak normalnie robię właśnie tylko przez kwarantannę plan legl w gruzach 🤣 choć betę robię dużo szybciej ale u mnie wyniki są dość dokładne np. 0,13 więc widać że nic się nie dzieje 😁
 
Do góry