• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja tez 2 idę na proga:)
Chyba dość równo jesteśmy z cyklem :)
Ja mam @ mieć 7.11
Ja razem z wami ide cyklem bo @ mi wypada miedzy 5.11 a 7.11 😄 zawsze tak +/- 2 dni mam. U mnie aby się miesiączka nie spóźniła a wam życzę pięknych kreseczek 😍🥰
Kalendarzyk pokazuje okres na 6.11, natomiast premom na 8.11 🙂 także super że nie będę sama. Oby nam się udało 🙏
 
reklama
Ja właśnie przeanalizowałam te 8 miesięcy starań i wychodzi na to, że nieudanych cykli było tylko 4 (takich w których współżyliśmy mniej więcej w czasie owulacji i nie mam potwierdzenia że owulacji wtedy nie było), także nie jest źle. Czekam na @ i zabieram się do roboty 🤭
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry