BędzieMatko już moja kolejciekawe , ale mam wrażenie ze nic się nie dzieje , a w obu ciążach kaplam się przed bo miałam zadyszkę wychodząc na 4te, 3 dni przed okresem , wiec chyba czarna seria
mnie dopadnie
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
BędzieMatko już moja kolejciekawe , ale mam wrażenie ze nic się nie dzieje , a w obu ciążach kaplam się przed bo miałam zadyszkę wychodząc na 4te, 3 dni przed okresem , wiec chyba czarna seria
mnie dopadnie
![]()
Polecam. Tylko mi się kwas bardzo słabo utrzymuje i muszę co 3/4 miesiące robićTez za mna chodzą![]()
Ja miałam testować w sylwestra a tu wieczorem sluz plodny więc całkowicie zgłupialam, zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Badałam w środę progesteron to właśnie był praktycznie zerowy czyli wcześniej nie było owulacji. Dziś 25dc ale nie mam pojęcia dni dni będzie trwał cykl bo do października miałam cykle po 14 dni a po wyciągnięciu implantu 49 dni10 testuje a dziś jak nigdy dostałam mega dużo śluzu więc nie wiem :/ Nie pamiętam żebym tak miała w przeciągu ostatnich 1.5roku (po ciąży)
Wczoraj na spokojnie napilam się łyka szampana, później piccolo, jeszcze od wczoraj nie spałam impreza się skończyła po 4.30, fatalnie się czuje. Synek pójdzie na drzemkę to ja też muszę odpocząć.
Szczęśliwego Nowego Roku dla was wszystkich![]()
Strasznie krótko! Tanie to nie jest więc jakbym miała co 4 miesiące robić to bym zbankrutowałaPolecam. Tylko mi się kwas bardzo słabo utrzymuje i muszę co 3/4 miesiące robić![]()
No właśnie dlatego to mnie tak denerwuje. Nie wiem dlaczego tak krótko się utrzymuje. Robiłam w październiku ostatnio i już prawie nic nie widać, a to nawet nie 3 miesiące. I ja robię tylko górną wargę, więc jeszcze bardziej mnie to denerwuje. Wszystkim się długo trzymaStrasznie krótko! Tanie to nie jest więc jakbym miała co 4 miesiące robić to bym zbankrutowała![]()
No właśnie dlatego to mnie tak denerwuje. Nie wiem dlaczego tak krótko się utrzymuje. Robiłam w październiku ostatnio i już prawie nic nie widać, a to nawet nie 3 miesiące. I ja robię tylko górną wargę, więc jeszcze bardziej mnie to denerwuje. Wszystkim się długo trzyma![]()
Może musisz zmienić preparat? Próbowałaś u innego lekarza powiększać usta? W Krakowie i w Warszawie świetnie robi dr Joanna Kuschill Dziura, u niej dziewczyny mówią że rok a czasem półtora roku jest efektNo właśnie dlatego to mnie tak denerwuje. Nie wiem dlaczego tak krótko się utrzymuje. Robiłam w październiku ostatnio i już prawie nic nie widać, a to nawet nie 3 miesiące. I ja robię tylko górną wargę, więc jeszcze bardziej mnie to denerwuje. Wszystkim się długo trzyma![]()
Ja mieszkam na zadupiuMoże musisz zmienić preparat? Próbowałaś u innego lekarza powiększać usta? W Krakowie i w Warszawie świetnie robi dr Joanna Kuschill Dziura, u niej dziewczyny mówią że rok a czasem półtora roku jest efekt![]()
Hej,
U nas krolowal piccolo, towarzyszka tez ciężarna i skończyło sie komplikacjamiMy na pewno zawieszamy starania do połowy kwietnia, potem ruszamy, ale na spokojnie. Wcześniej porządnie się przebadamy i chcemy przejść na dietę. Zobaczymy jak to będzie.
Sylwester super choć mam nadzieję, że za rok będzie bez kaca z piccolo![]()