reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Co lekarz to inna szkoła, a prawda taka moim zdaniem ze nie ma zasady . Musza być sprzyjające warunki 😅W pierwsza ciąże zaszłam przy staraniu co drugi dzień , w druga gdy akurat przytulanki były codziennie, a w trzecia było tylko raz niby tydzień przed owu , która się przesunęła i była 3 dni wcześniej niż miała 🙈🤷🏼‍♀️
 
Nic specjalnego, brać kwas foliowy minimum 3 msc przed planowaniem (ja biorę od czerwca pregne start) takie też witaminy mi zaleciła i kiedy będziemy się starać to luz i co 2-3dzien zbliżenie. Byle nie codziennie.
My juz próbowaliśmy co 2 dni, w kolejnym cyklu codziennie a w tym mam libido gigantyczne wiec było 2 razy dziennie 🤣🤣🤣
 
Mnie się jakieś feralne testy trafiły. Wczoraj wieczorem był zalany a dziś to samo. Robiłam o 6 rano i takie cuda mi wyszły. Przed praca zwymiotowałam ale nie wiem czy się nie zatrulam bo byłyśmy razem z koleżanką na sali zabaw i ona wczoraj cały dzień zdycha a ja to samo. Dziś kupie lepsze testy 😃
 

Załączniki

  • IMG_20220110_093610.jpg
    IMG_20220110_093610.jpg
    243,5 KB · Wyświetleń: 100
Mnie się jakieś feralne testy trafiły. Wczoraj wieczorem był zalany a dziś to samo. Robiłam o 6 rano i takie cuda mi wyszły. Przed praca zwymiotowałam ale nie wiem czy się nie zatrulam bo byłyśmy razem z koleżanką na sali zabaw i ona wczoraj cały dzień zdycha a ja to samo. Dziś kupie lepsze testy 😃
2 pod rząd trefne... Jaki pech
Mi się zdarzają trefne co 5-6 🤣 nawet zastanawiałam się czy ich nie zmienić ale ten zapas i tak już nie ma sensu wyrzucać W większej ilości kupione wyniosły mnie po 2 zł więc najwyżej powtarzam jak się trafia taki 🙂
 
Mnie się jakieś feralne testy trafiły. Wczoraj wieczorem był zalany a dziś to samo. Robiłam o 6 rano i takie cuda mi wyszły. Przed praca zwymiotowałam ale nie wiem czy się nie zatrulam bo byłyśmy razem z koleżanką na sali zabaw i ona wczoraj cały dzień zdycha a ja to samo. Dziś kupie lepsze testy 😃

O rany. Co za pech 😅 ale może coś z tego będzie jednak 😉 trzymam kciuki
 
Pamiętajcie, że nawet jakbyście miały owu tego samego dnia to mogło innego dnia dojść do zagnieżdżenia, a i sama beta ma dość duże widełki także nie ma co do końca porównywać wyników z koleżanką 😉 tak żebyście się tym nie stresowały
Tak, dzięki za przypomnienie 😉😁 bo w teorii człowiek wie, a praktyka... Wiadomo... 😉 Tym bardziej, że @Estuś miała szybciej ciemniejsze kreseczki niż te moje bladziochy, tak że zdecydowanie będę mieć to na uwadze.
 
2 pod rząd trefne... Jaki pech
Mi się zdarzają trefne co 5-6 🤣 nawet zastanawiałam się czy ich nie zmienić ale ten zapas i tak już nie ma sensu wyrzucać W większej ilości kupione wyniosły mnie po 2 zł więc najwyżej powtarzam jak się trafia taki 🙂
Faktycznie pech! Ale... Coś tam ciemniejszego jest😉😁🤞 tak że czekamy na kolejny! 🙃
 
U nas próbowaliśmy i co 2 dni i codziennie i też nic... A wtedy kiedy zaszłam jakoś o tym nie myśleliśmy i było 4x dziennie i też pyklo więc ciężko obstawić jakaś strategie 😁
U mnie jedna mowila żeby nie częściej niż raz dziennie w dni płodne. A tak to kazała przez cały cykl co 2 - 3 dzień.
A ten do którego chodzę teraz mówi ze celibat 5 dni przed owu I wtedy w owu celować. Tylko Najgorsze ze ja nie wiem kiedy mam owu. Ostatnio chyba nie miałam w ogole...będę chodzić na monitoring może coś się wyklaruje w końcu.
A w tamtym roku co zaszłam to nawet nie wiem kiedy i byc może w tym cały sukces bo totalny luz i o ciąży nie myslalam w ogóle..
 
reklama
Czemu „byle nie codziennie”? mój ginekolog twierdzi, że najlepiej codziennie w dni około owulacyjne.
Mi też tak gadają ze nie codziennie...

Wkurzają mnie już te rozkminy kiedy w który dzień. I jeszcze może uważać żeby czasem się nie podnosić za bardzo od razu po żeby nie wyleciało...masakra ja chce tak po prostu bez tego myślenia....Kiedy to w końcu się stanie!?
 
Do góry