• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Swoją drogą taki ból jest jak się wchłania czy np jak pęknie?
Wizyta u gina we wtorek, ale pewnie będzie już @ więc będę musiała odwołać... Zgłaszać się na jakąś teleporade czy nie trzeba nic z tym robić?
Zależy jak mocny masz ból. Ja mimo endometriozy i bóli gorszych od porodowych nigdzie nie jezdziłam. Ale wiadomo każdy ma inny prog bólowy no i nie wiadomo co u ciebie jest przyczyną. Ból u mnie miesiąc temu był po prostu z tego powodu że ta torbiel się pojawiłai tyle bo nie pękła ani nic takiego. Lekarz mówił, że jest malutka więc się wchłania najprawdopodobniej bo od 2 tygodni już tego bólu nie czuję.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry