reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Postanowiłam mapisać jak udało mi się zajsć w ciążę ^^ 4 lata starań, niedoczynność tarczycy, cukier zbyt niski nic nie jest pod kontrolą. 2 lata temu zaszłam po braniu wiesiołka i liści malin przez 3 miesiące. Tej ciąży się nie spodziewałam 😁 Pani ginekolog przepisała mi roślinne leki na uregulowanie miesiączki. Po niecałym miesiącu brania zaszłam w ciążę. To czy dotrzymam to się dowiemy ale trzymajcie za mnie kciuki proszę 😁🥰 Te tabletki to suchy ekstrakt z Niepokalanka pospolitego. Miał tylko pomóc z miesiączkami bo miałam nawet co 60 dni. Teraz wyczytałam że około 30 na 60 kobiet zaszło po nim w ciążę po 3 miesiącach stosowania. Może komuś tu pomogę z wymażonym dzieckiem, pozdrawiam ❤
 
reklama
Mój miał mieć badanie nasienia w poniedziałek no to sobie poszedł....podobno po covidzie nasienie jest gorszej jakości. Kupiłam mu już witaminy. Zresztą on sam zaproponował co lekko mnie zszokowało...no wiec chyba nasienie zbadamy za 3 miesiace jak sie nie uda zajsc w prawdlowa ciaze. On wiadomo cale te 3 miesiace suplementacja. Troche mnie to martwi no ale co zrobie. Nie jego wina, że go zarazili w pracy. Wczoraj sie jedynie gorzej czuł a dzis juz wysprzatal mieszkanie, pranie zrobil w ogole mam wrazenie ze mi narzeczonego podmienili 😂🤣
 
Postanowiłam mapisać jak udało mi się zajsć w ciążę ^^ 4 lata starań, niedoczynność tarczycy, cukier zbyt niski nic nie jest pod kontrolą. 2 lata temu zaszłam po braniu wiesiołka i liści malin przez 3 miesiące. Tej ciąży się nie spodziewałam 😁 Pani ginekolog przepisała mi roślinne leki na uregulowanie miesiączki. Po niecałym miesiącu brania zaszłam w ciążę. To czy dotrzymam to się dowiemy ale trzymajcie za mnie kciuki proszę 😁🥰 Te tabletki to suchy ekstrakt z Niepokalanka pospolitego. Miał tylko pomóc z miesiączkami bo miałam nawet co 60 dni. Teraz wyczytałam że około 30 na 60 kobiet zaszło po nim w ciążę po 3 miesiącach stosowania. Może komuś tu pomogę z wymażonym dzieckiem, pozdrawiam ❤

Serio, nowe konto i taki post? Rozumiem, że to jakaś ukryta reklama, no ale bez jaj

PS. wymarzonym przez rz ;)
 
Serio, nowe konto i taki post? Rozumiem, że to jakaś ukryta reklama, no ale bez jaj

PS. wymarzonym przez rz ;)
Witam, niestety nie komentuje po to aby coś zareklamować. Nie podaje tutaj nawet marki leku ponieważ leczę się w Niemczech i wam to na nic by się zdało. Od 4 lat starań czytałam posty na tym i innych forach jednak nigdy się nie udzielałam. Chodziłam na badania gdzie stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy która wciąż nie jest kontrolowana. Dzisiaj rano dowiedziałam się o ciąży i byłam tak szczęśliwa, że chciałam się ze wszystkimi tym podzielić bo wiem jakie to trudne nie móc zajść... róbcie co chcecie. Staram się pomóc tym którzy tego potrzebują a nie tym którzy mają w głowie tylko hejt i brak zaufania.. Na forach się nigdy nie wypowiadałam i teraz wiem, że już nie będę. Kto ma z tego wyciągnąć wnioski, ten wyciągnie. Mam nadzieję, że komuś kiedyś pomogłam tak jak wiele osób kiedyś mi. Pozdrawiam.
 
Dzisiaj rano dowiedziałam się o ciąży i byłam tak szczęśliwa, że chciałam się ze wszystkimi tym podzielić bo wiem jakie to trudne nie móc zajść...
Nooo najlepiej to właśnie z dziewczynami które zajść nie mogą... 🤦🏽‍♀️ dzięki....

No nic, gratulacje i spokojnych 9 miesięcy🥳🥳

Ps. Jeśli po 4 latach czytania forum nie zauważyłaś że Castangus to jest coś, co większość z nas już przerobiła to coś slabo czytałaś 🤷🏽‍♀️
 
Trzymamy kciuki za dwie kreski 🤰 :

@Estuś 08.01 ✅
@Suoal 12.01 ✅
@MamaR 12.01 ✅
@@nxious 12.01 ✅
@c_or_nelia 13.01
@klaudioszek 14.01
@Nantes 20.01
@Bibi89 21.01
@Hope99 23.01
@Weronik@29 25.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@Aewea 27.01
@MoniaJ2424 27.01
@Blondi_87 28.01
@AnnEmPe 31.01
@Nel331 02.02
@QueenK 02.02
@Lebkuchen_mum 06.02
@pannadarianna 12.02

Jeżeli chcesz się dopisać, pisz! :)
dziewczyny wpiszcie mi krzyżyk dostałam dziś @ :(przynajmniej szybko przyszła nowy cykl nowe możliwości:)
 
reklama
Do góry