reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Mój miał mieć badanie nasienia w poniedziałek no to sobie poszedł....podobno po covidzie nasienie jest gorszej jakości. Kupiłam mu już witaminy. Zresztą on sam zaproponował co lekko mnie zszokowało...no wiec chyba nasienie zbadamy za 3 miesiace jak sie nie uda zajsc w prawdlowa ciaze. On wiadomo cale te 3 miesiace suplementacja. Troche mnie to martwi no ale co zrobie. Nie jego wina, że go zarazili w pracy. Wczoraj sie jedynie gorzej czuł a dzis juz wysprzatal mieszkanie, pranie zrobil w ogole mam wrazenie ze mi narzeczonego podmienili 😂🤣
Aaaa my właśnie covid razem przechodzimy ( ja już drugi raz ) i moj plan wizyty kliniki i startu badań znowu siadł ... bleee ale za
Was wszystkie szalenie trzymam kciuki :p
 
reklama
Do góry