reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jak to nie jest pozytywny?! Ja prdl... 😂 Aplikacja mi daje przy nim współczynnik 1.03 high (nie wiem co to znaczy bo pierwszy cykl z niej korzystam). Dla mnie te krechy są takie same... 😜 Litości. I ta miękka szyjka... Od 2 tygodni i otwarta i ten śluz. W ciąży raczej jest zamknięta. Płata mi figle ten organizm. I tak przez infekcje idzie na straty.
Ale po peaku możesz mieć różne LH - wysokie, niskie, nie ma to znaczenia, dlatego liczy się tylko pierwszy peak. Późniejsze ciemne krechy już nie.
 
Wiem jak to brzmi 😅ale po prostu tak mam i tylko w czasie przed okresem. Czasami jeden dzien czasami więcej. Choć w tym miesiącu jakos mniej ale pojawia się.
 
i jak następne testy???
Ciemnieją ale powoli. Niby jeszcze dwa dni do terminu miesiączki. W pierwszej ciąży 4 dni po spodziewanej miesiączce miałam średniego natężenia kreseczkę. Może teraz też tak będzie :)
Test z dzisiaj.
IMG_20220121_082848.jpg
 
reklama
Do góry