reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny przyszedl mi wiesiołek 😁 na ulotce jest napisane 2-4 tabletki dziennie. Jutro lub w niedzielę powinnam dostać okres, wczoraj test negatywny - mogę zacząć brac dzis czy czekać do tego 1dc?
 
Dziewczyny przyszedl mi wiesiołek 😁 na ulotce jest napisane 2-4 tabletki dziennie. Jutro lub w niedzielę powinnam dostać okres, wczoraj test negatywny - mogę zacząć brac dzis czy czekać do tego 1dc?
Ja bralam od 1 dc. Chociaz w tym cyklu na samym początku @ mialam jakieś dziwne plamienia więc brałam chyba gdzieś 4 dni tylko. Mam wrazenie że on u mnie ma efekt odwrotny bo muszę się doszukiwać śluzu w te dni...
 
Całą ciążę się kobieta stresuje chociażby ciąża 😅spokojnie myśl pozytywnie 😊😊😊😉i ciesz sie swoim stanem
Niestety nie stresuje się ciąża.... A raczej sytuacja pewna którą mamy już parę tygodniu. Jest to długotrwały stres mega mnie to męczy czy wszystko dobrze z dzieckiem.
Stres nie ma wpływu na przebieg ciąży czy zagrożenie jej w jakikolwiek sposób, postaraj się tym nie męczyć bo wpędzasz się w jeszcze gorszy stres…
Jak to nie ma? Wiele publikacji jest na temat tego że jednak .. ma
 
Dziewczyny przyszedl mi wiesiołek 😁 na ulotce jest napisane 2-4 tabletki dziennie. Jutro lub w niedzielę powinnam dostać okres, wczoraj test negatywny - mogę zacząć brac dzis czy czekać do tego 1dc?
Olej z wiesiołka podobno może wywołać mikroskurcze macicy i poronienie na jej wczesnym etapie. Jeżeli jesteś pewna że ciąży nie ma to zaczynaj. Jak istnieje chociaż promil szansy to się wstrzymaj lepiej.
 
Jako że w pierwszym wątku o staraniach 2021 panuje wg wielu osób niefajna atmosfera i wprost zostało napisane że jeśli coś nam nie pasuje to dowidzenia…. tu wątek dla nowo starających się o pierwsze, drugie i kolejne dziecko i wszystkich tych które starają się już chwilę ale chciałyby dołączyć :)
Mam nadzieje że zakładając nowy wątek uda się nam poznać, wspierać i doczekać ciąży i porodu.

Proszę rozmawiajmy w miłej atmosferze, bez kółka wzajemnej adoracji, pamiętając tak jak każda może mieć swoje odmienne zdanie, tak każda zobowiązana jest do szacunku dla osób z którymi dyskutuje :)

Ja zacznę - Kasia, lat 30, w trakcie starań o drugiego bobasa, z pierwszym jeszcze przy piersi.
Witam ja również dołączę 🙂 z mężem staramy się 14 miesięcy o pierwsze dziecko 🙂
 
reklama
Olej z wiesiołka podobno może wywołać mikroskurcze macicy i poronienie na jej wczesnym etapie. Jeżeli jesteś pewna że ciąży nie ma to zaczynaj. Jak istnieje chociaż promil szansy to się wstrzymaj lepiej.
To mnie wystraszyłaś! Mikro szansa zawsze jest przed @ ale sikne dla pewności i zacznę od 1 tabletki. Taka ilość napewno nie zaszkodzi. W sumie na ulotce nie ma nic o ciąży 🤷🏽‍♀️
 
Do góry