• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ogolnie przy problemach z glukoza i insulina czlowiek jest duzo bardziej zmeczony i senny. Tez masz wytłumaczenie 😂🤣
wiem wiem bo zanim to odkryłam że mam problem to właśnie nie mogłam sobie ze sobą dac rady. Ale tłumaczyłam to sobie bardziej nerwami, stresem i depresja po tym jak straciłam ciążę. No ale teraz już nie rozkminiam tego tematu.
No i był czas jak zaczęłam pilnować się jedzenia, jadłam Kolacje to fajnie się czułam. A teraz znowu mi się coś przestawilo I nie czuję się dobrze.
 
Ja się chyba za szybko pochwaliłam moim brakiem reakcji na metę... jadlam dzis bardzo późno obiad wiec genialnie wpadłam na pomysł ze zapewne kolacji juz jesc nie będę i wzięłam pół tabletki po tym obiedzie. Ok 6h po tej niby porannej (sniadanie tez jadlam pozno) I chyba za szybko bo skończyłam w toalecie o 3 kg lżejsza 🤣🤣 mam nadzieje ze to było jednorazowe 🤣
 
Ja się chyba za szybko pochwaliłam moim brakiem reakcji na metę... jadlam dzis bardzo późno obiad wiec genialnie wpadłam na pomysł ze zapewne kolacji juz jesc nie będę i wzięłam pół tabletki po tym obiedzie. Ok 6h po tej niby porannej (sniadanie tez jadlam pozno) I chyba za szybko bo skończyłam w toalecie o 3 kg lżejsza 🤣🤣 mam nadzieje ze to było jednorazowe 🤣
Oby bo ja zle te posiedzonka wspominam 🙈
 
Ja się chyba za szybko pochwaliłam moim brakiem reakcji na metę... jadlam dzis bardzo późno obiad wiec genialnie wpadłam na pomysł ze zapewne kolacji juz jesc nie będę i wzięłam pół tabletki po tym obiedzie. Ok 6h po tej niby porannej (sniadanie tez jadlam pozno) I chyba za szybko bo skończyłam w toalecie o 3 kg lżejsza 🤣🤣 mam nadzieje ze to było jednorazowe 🤣
też by mi się to dzisiaj przydało bo jak balon chodzę...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry