reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

kasiaa91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2019
Postów
9 966
Jako że w pierwszym wątku o staraniach 2021 panuje wg wielu osób niefajna atmosfera i wprost zostało napisane że jeśli coś nam nie pasuje to dowidzenia…. tu wątek dla nowo starających się o pierwsze, drugie i kolejne dziecko i wszystkich tych które starają się już chwilę ale chciałyby dołączyć :)
Mam nadzieje że zakładając nowy wątek uda się nam poznać, wspierać i doczekać ciąży i porodu.

Proszę rozmawiajmy w miłej atmosferze, bez kółka wzajemnej adoracji, pamiętając tak jak każda może mieć swoje odmienne zdanie, tak każda zobowiązana jest do szacunku dla osób z którymi dyskutuje :)

Ja zacznę - Kasia, lat 30, w trakcie starań o drugiego bobasa, z pierwszym jeszcze przy piersi.
 
reklama
To ja będę druga ;)
Mam 28 lat, z mężem staramy się o drugie dziecko od około 11 miesięcy. Z pierwszym dzieckiem udało się w pierwszym cyklu, teraz niestety nadal nic :(
Wcześniej jakoś nie przejmowałam się tym za bardzo, ale ostatnio jest coraz gorzej...
 
To ja będę druga ;)
Mam 28 lat, z mężem staramy się o drugie dziecko od około 11 miesięcy. Z pierwszym dzieckiem udało się w pierwszym cyklu, teraz niestety nadal nic :(
Wcześniej jakoś nie przejmowałam się tym za bardzo, ale pcostatnio jest coraz gorzej...
A ile ma pierwszy maluch?

U mnie karmienie bardzo długo blokowało owulacje. Teraz jeśli wierzyć testom owulacyjnym coś się w końcu ruszyło - jak za dwa tygodnie zobaczę okres (bo na kreski mam niewielkie nadzieje tak od razu) to będę bardzo szczęśliwa że chociaż coś już się rusza :)
 
A ile ma pierwszy maluch?

U mnie karmienie bardzo długo blokowało owulacje. Teraz jeśli wierzyć testom owulacyjnym coś się w końcu ruszyło - jak za dwa tygodnie zobaczę okres (bo na kreski mam niewielkie nadzieje tak od razu) to będę bardzo szczęśliwa że chociaż coś już się rusza :)
Już spory jest :) ma rok i 8 miesięcy. Tak chciałam małą różnicę wieku, a robi się coraz większą :/
 
Jako że w pierwszym wątku o staraniach 2021 panuje wg wielu osób niefajna atmosfera i wprost zostało napisane że jeśli coś nam nie pasuje to dowidzenia…. tu wątek dla nowo starających się o pierwsze, drugie i kolejne dziecko i wszystkich tych które starają się już chwilę ale chciałyby dołączyć :)
Mam nadzieje że zakładając nowy wątek uda się nam poznać, wspierać i doczekać ciąży i porodu.

Proszę rozmawiajmy w miłej atmosferze, bez kółka wzajemnej adoracji, pamiętając tak jak każda może mieć swoje odmienne zdanie, tak każda zobowiązana jest do szacunku dla osób z którymi dyskutuje :)

Ja zacznę - Kasia, lat 30, w trakcie starań o drugiego bobasa, z pierwszym jeszcze przy piersi.
Wiktoria, 23 lata. W listopadzie zaczniemy starania o 2 dziecko. Także za miesiąc dopiero z pewnych względów ale od sierpnia już włączone wszelkie witaminy 😃 Z zajściem szło szybko bo 3x pierwszy cykl owocny niestety za nami 2 straty i wspaniały 10 miesięczny synek. Teraz będzie obstawa heparyną i acardem więc zobaczymy 🥰 ze mną endometrioza, pai homo, mthfr hetero, hiperinsulinemia, hipoglikemia reaktywna i zaburzenia lękowe. Witajcie 😀
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uh... Ja niebawem już 33 lata😅 i z mężem staramy się od roku o bąbla. W tym mamy dwa poronienia, potem długo długo nic i parę dni temu po raz trzeci zobaczyłam dwie kreski na teście🙈 Jeszcze wcześnie i wszystko może się wydarzyć, więc na razie jeszcze czekamy z radością
Nie robiłaś badań po stratach?
 
Uh... Ja niebawem już 33 lata😅 i z mężem staramy się od roku o bąbla. W tym mamy dwa poronienia, potem długo długo nic i parę dni temu po raz trzeci zobaczyłam dwie kreski na teście🙈 Jeszcze wcześnie i wszystko może się wydarzyć, więc na razie jeszcze czekamy z radością
Oby tym razem się udało i było wszystko w porządku 🙂🥰
Trzymam kciuki za Was wszystkie 😃
 
reklama
Do góry