reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A to jest w ogóle hit bo jak usłyszałam że są po 2 ładne pęcherzyki w jednym i drugim jajowodzie to już nie słuchałam dalej 🤣 także niestety nie wiem, podobno były piękne, widziałam je na usg, widziałam jak sobie je mierzył na tym monitorku i tyle 😀
lecę z tym samym zestawem 2 cykl ale już mi głową siada 😪😪
 
Uwierz mi, że nie jesteś sama. Jest nas wiele, każda z nas nosi ten ból gdzieś głęboko w sobie i przeżywa rozczarowanie kolejny raz. Ale uda się, w końcu nam się musi udać🙂
Mi też się zrobiło ciężko ostatnio Oboje z mężem po badaniach zdrowi po 1 stracie a w pracy 10 dziewczyna w ciąży w ciągu ok. roku co lepsze dla rozrywki z nudów potrafią przyjść sobie od tak wpaść... (Są na L4 od momentu ledwo zaszły w ciążę w większości) od kilku dni zaczęło mi to dokuczać przyznam szczerze 🙁
 
Też tak mam :/ od kiedy miesiąc temu koleżanka oznajmiłam mi, że jest w ciąży i udało im się w pierwszym cyklu. Zaczęłam mieć z tym duży problem :( Oczywiście cieszę się jej szczęściem, ale nie ukrywam, że strasznie mi przykro.
 
reklama
Ja to wczoraj mialam mega kłucie prawego jajnika aż do nogi szło 😅😅 no i te bóle krzyża. Mąż przywiózł 2 buteleczki 🍷🍷 no i w sumie pozatym że boli mnie głowa i mąż chce powtórkę za duzo nie pamiętam 😅😂😂😂 do owulacji niby jeszcze pare dni ale kto to wie 😅 było natchnienie hehe
 
Do góry