reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny może wy mi podpowiedziecie czy robię coś nie tak? 🤷‍♀️ ostatnio robię testy owulacyjne 2 razy dziennie. Raz koło 12-13 w pracy, a później w domu tak koło 18-19. I te w pracy wychodzą z widoczną kreską testową (niewiele im brakuje do pozytywu) natomiast te wieczorne już niestety nie. Przestrzegam nie picia przez 2h przed testem... co może być przyczyną?
Zmienność dobowa wydzielania LH dlatego producenci zalecają jedną stałą godzinę.
Dopóki nie ma pozytywy to natężenia tych kresek mają prawo być różne
 
reklama
Partner miał badanie nasienia
A ja komplet badań w szpitalu ale nie powiem Ci jaki bo nie pamiętam wszystkiego
Ok czyli jak robili w szpitalu to jest tak na prawdę nie zrobione praktycznie nic bo aby iść w kierunku niepowodzeń w staraniach. Zrób na początek krzywą cukrową i insulinową, zbadaj AMH, tsh, ft3, ft4, anty TG, anty TPO, homocysteinę, b12, kwas foliowy i witaminę d3. Bo pobyt w szpitalu z jakiego podu?
 
Ok czyli jak robili w szpitalu to jest tak na prawdę nie zrobione praktycznie nic bo aby iść w kierunku niepowodzeń w staraniach. Zrób na początek krzywą cukrową i insulinową, zbadaj AMH, tsh, ft3, ft4, anty TG, anty TPO, homocysteinę, b12, kwas foliowy i witaminę d3. Bo pobyt w szpitalu z jakiego podu?
Z powodu niepości video
 
Hej , może i się nie staramy ale postanowiłam tu zajrzeć . Niedawno skończył mi się okres i jakieś 3-4 dni po zauważyłam trochę krwi w śluzie . Dzisiaj cały dzień boli mnie podbrzusze jak na okres . Z aplikacji wynika że wczoraj była owulacja i też wyczytałam że przy pęknięciu pęcherzyka graffa może pojawić się troszeczkę krwi . Możliwe że przesunęła mi się owulacja ? I czy możliwa jest ciąża ? Zabezpieczamy się prezerwatywą . Wiecie ,różnie to bywa :D
 
Kurde dziewczyny u mnie niby dzisiaj owulacja ale sahara pomimo wiesiolka. Brak bólu jajnika jak zwykle tzn. Ogólnie to ledwo sie ruszam mam taki ból. I teraz siedze i myślę czy faktycznie ostatnio mogłam mieć szybciej tą owulacje wtedy co mnie tak jajnik kuł i ten krzyż bolał. Testów owu juz nie robie. . . No i tak siedzę i myślę 🙈🙈🙈a od tego nic tylko coraz więcej siwych włosów mam na głowie 😵😵😵
 
reklama
Do góry