reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny, czy to nie za niski poziom progesteronu -15 przy becie 111 (wczoraj powinnam była dostać 🙉), a więc to będzie 4 tc
Gratulacje. Wiesz co zależy od twojej historii. Ja np bym zaczęła brać luteine lub duphaston ale jestem po 2 stratach i w ciazy z synkiem mialam spadki progesteronu plus przeboje z szyjką, skurczami, bólami brzucha.
Jesli nic ci nie dolega a to 1 ciaża to jedynie bym powtorzyla ten progesteron przy powtorce bety. On sie wydziela pulsacyjnie wiec moze trafilas akurat na spadek
 
Gratulacje. Wiesz co zależy od twojej historii. Ja np bym zaczęła brać luteine lub duphaston ale jestem po 2 stratach i w ciazy z synkiem mialam spadki progesteronu plus przeboje z szyjką, skurczami, bólami brzucha.
Jesli nic ci nie dolega a to 1 ciaża to jedynie bym powtorzyla ten progesteron przy powtorce bety. On sie wydziela pulsacyjnie wiec moze trafilas akurat na spadek
15 i spadek? To jest bardzo dobry wynik na ten etap ciąży, przy becie 111 ciałko żółte dopiero od kilku dni pobudza progesteron do wzrostu
 
Gratulacje. Wiesz co zależy od twojej historii. Ja np bym zaczęła brać luteine lub duphaston ale jestem po 2 stratach i w ciazy z synkiem mialam spadki progesteronu plus przeboje z szyjką, skurczami, bólami brzucha.
Jesli nic ci nie dolega a to 1 ciaża to jedynie bym powtorzyla ten progesteron przy powtorce bety. On sie wydziela pulsacyjnie wiec moze trafilas akurat na spadek

To moja pierwsza ciąża, pierwsze II kreski od sierpnia 2020.
Pierwszy cykl po HSG z wynikiem niedrożny lewy jajowod, drożny prawy.
Dziewczyny próbujcie tego zabiegu.
Myślę że u nas tylko to pomogło.
Pełna obaw i nadziei życzę miłego dnia każdej z Was
 
15 i spadek? To jest bardzo dobry wynik na ten etap ciąży, przy becie 111 ciałko żółte dopiero od kilku dni pobudza progesteron do wzrostu
Tak spadek. Progesteron jest wydzielany pulsacyjnie. Po samej owulacji najlepszy jest w granicach 20 więc 15 nie, nie jest bardzo dobry 🙂 jest jedynie w miare ale do przyjżenia się. Ciałko żółte jest pobudzone do produkcji progesteronu od momentu owulacji więc więcej niż kilka dni.
 
reklama
Nie, to dobry poziom na ten moment, on będzie z dnia na dzień rósł pięknie
Nie masz żadnej pewności, że tak będzie. Powinno się powtórzyć bo szału nie ma. Widzisz ja miałam 30 a ostatecznie wylądowałam na 17 więc wcale nie rósłz dnia na dzień a malał. Tym bardziej trzeba sprawdzić za kilka dni jeśli wynosi on tylko 15. Tak tylko 15 bo beta nie jest startująca więc progesteron 15 jest średnim wynikiem przy becie ponad 100.
 
Do góry