reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

nie sprawdzałam. 32dc dziś. Nie wiem, może 16 dni po owu wg kalendarza, nie wiem kiedy ona była :) ale bardzo boli mnie podbrzusze także jeszcze się nie nastawiam bo było tak samo rok temu w lutym :( ale jestem dobrej myśli :)
Jeee wiedziałam że odczarujemy na zielono gratuluje. Ja jednak się boje ze ten mój test jakiś wadliwy nie testowałam ponownie. Za to byłam na badaniach i przy okazji zrobiłam betę myślicie że powinno już coś być? O 16 będę miała wyniki. Boje się okropnie.
 
reklama
Jeee wiedziałam że odczarujemy na zielono gratuluje. Ja jednak się boje ze ten mój test jakiś wadliwy nie testowałam ponownie. Za to byłam na badaniach i przy okazji zrobiłam betę myślicie że powinno już coś być? O 16 będę miała wyniki. Boje się okropnie.
Była kreska to i beta będzie, spokojnie 😉
 
1 ciążę poronilam druga podtrzymywana do samego końca po prostu się boje o tą teraz :(
Jak my prawie wszystkie tutaj... Wiem, że łatwo to mówić, ale nic teraz już nie możesz zrobić, będzie co ma być. Jedyne co możesz (możemy) próbować robić, to myśleć pozytywnie. Zająć się czymś, żeby nie rozmyślać cały czas o tym, czy wszystko w porządku. Ciąża po stracie jest z definicji naznaczona lękiem i trzeba próbować sobie z nim radzić. Tulę i mocno trzymam kciuki, będzie dobrze💚
 
reklama
Przyszła beta.. wynik 99. :/ Nie wiem czy nie za słabo. Ale generalnie jutro powinien być okres. Więc może za wcześnie?

Nie ma czegoś takiego jak słaba beta - nie wiesz kiedy była implantacja na 100% więc nie wiesz kiedy zaczęła się produkować - każda beta startuje od 0
Moja jakieś 16dpo była 25 - i okej, skończyło się u mnie jak się skończyło ale to nie była wina tego, że szybko wyłapałam betę. Mam tu na forum "koleżanki", których bety też zaczynały się od 20-30 i przyrost był nawet gorszy niż mój (bo mój na początku to 244%) i ciąże bezproblemowe i nudne.

Zbadaj sobie przyrost za 48h, a potem już w spokoju na USG. Jeszcze raz gratulacje! :)
 
Do góry