reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Czerwone. Jak na @ :(
Ja już temat zbadałam. Czyli tak: może być to plamienie implantacyjne, bo jednak implantacja trwa kilka dni i często wypada właśnie w okolicy miesiączki. Wtedy powinno trwać max 3 dni. Może być niski progesteron, ale na tym etapie nie ma sensu ciągnąć proga w górę sztucznie lekami, jeśli ma nie być ciąży, to lepiej organizmowi w tym nie przeszkadzać. Jeśli ciąża ma się utrzymać, to się utrzyma. Może być jakiś uraz na szyjce np. po badaniu. Tych może jest sporo i na nic tak naprawdę nie mamy wpływu😔... Trzeba czekać i można badać betę.
 
Jak super🥰❤️ ja z tego wszystkiego dziś też poszłam na betę, po tym słabszym teście. Wolę wiedzieć szybciej, w którą stronę to zmierza.
Ja miałam straszne zapalenie układu moczowego i w dzień tej pierwszej bety dostałam antybiogram - paskudztwo było wrażliwe TYLKO na teratogenne antybiotyki. Dlatego badałam tak szybko i codziennie bym w razie gdyby coś szło nie tak, mogła wziąć leki.
 
Ja miałam straszne zapalenie układu moczowego i w dzień tej pierwszej bety dostałam antybiogram - paskudztwo było wrażliwe TYLKO na teratogenne antybiotyki. Dlatego badałam tak szybko i codziennie bym w razie gdyby coś szło nie tak, mogła wziąć leki.
Niezła historia😉 swoją drogą to pozazdrościć samoświadomości 🙂
 
Super by było! Ja 21-22.01

A swoją drogą, gdzie jest @AnnEmPe ? Ostatnio coś ucichła .... mam nadzieję że wszystko ok...
Hej! Wszystko ok ❤️

Mam gorący okres, zaklepaliśmy ze starym chatę 🙈 teraz szykujemy nasze mieszkania na sprzedaż, symboliczne pożegnanie z życiem samodzielnego singla i pod koniec miesiąca finalizacja kupna domu. Jaram się strasznie, przez to i dni nawet nie wiem, kiedy uciekają. Wpadnę pod koniec miesiąca, jak zatestuję, o ile nic się w międzyczasie nie wydarzy.

Gratuluje wszystkim zakreskowanym❤️ Luknęłam, ładna fala zielonych 😁

@Madame83 !!! ❤️❤️❤️ Zajrzę tu jeszcze, za tą Twoją betą, trzymam mocno kciuki!!
 
Hej! Wszystko ok ❤️

Mam gorący okres, zaklepaliśmy ze starym chatę 🙈 teraz szykujemy nasze mieszkania na sprzedaż, symboliczne pożegnanie z życiem samodzielnego singla i pod koniec miesiąca finalizacja kupna domu. Jaram się strasznie, przez to i dni nawet nie wiem, kiedy uciekają. Wpadnę pod koniec miesiąca, jak zatestuję, o ile nic się w międzyczasie nie wydarzy.

Gratuluje wszystkim zakreskowanym❤️ Luknęłam, ładna fala zielonych 😁

@Madame83 !!! ❤️❤️❤️ Zajrzę tu jeszcze, za tą Twoją betą, trzymam mocno kciuki!!
O ja Cię, to zmiany, zmiany, zmiany🥰❤️ Powodzenia i mało stresu! 😉
 
Czerwone. Jak na @ :(
Robiłaś betę? Zrób dla spokoju. Dużo tego czerwonego? Ja Ci powiem tak, w ciąży z synkiem miałam tak że test wyszedł pozytywny przed okresem też, w dniu okresu poszłam do łazienki i hlust.... Zalało mnie bardzo mocno to był wieczór skontaktowałam się z moja gin czy na sor czy na wizytę do niej mogę rano czy co robić bo byli tego bardzo duzo. Kazała się uspokoić polozyc wziąć tabletki rozkurczowe (podała ilość) ja nie będę nikomu nic sugerować i polozyc spać. Rano wstałam niczego nie było czysciutko wizyta była za ok 2.5tyg. a tam bijące serduszko. A strasznie się bałam bo 1 była poroniona. Więc nie martw się odpoczywaj :* zrób sobie jeszcze test jak się martwisz jak będzie kreska ciemniejsza to znaczy że ładnie przyrasta. Spokojuuuuu
 
reklama
Do góry