reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
O, dobrze, że jesteś 🙂 opisałam wyżej dlaczego tak uważam, możesz przeczytać i napisać mi co o tym sądzisz? 🙏
Doczytałam,
Faktycznie wyniki z lab 2 i dzisiejszy nie wyglądają optymistycznie - ale beta rośnie skokowo i dlatego zaleca się te min 2 doby
Sprawdziłabym jutro i odniosła do wyniku środkowego - jak będzie przyrost to ok :)

Gdyby tego wyniku nie było to nie byłoby się czym martwić tak naprawdę ale rozumiem że zasiał niepewność.
 
Doczytałam,
Faktycznie wyniki z lab 2 i dzisiejszy nie wyglądają optymistycznie - ale beta rośnie skokowo i dlatego zaleca się te min 2 doby
Sprawdziłabym jutro i odniosła do wyniku środkowego - jak będzie przyrost to ok :)

Gdyby tego wyniku nie było to nie byłoby się czym martwić tak naprawdę ale rozumiem że zasiał niepewność.
Dokładnie tak myślę. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko jutro powtórzyć w laboratorium nr 2 i porównać do wyniku z wtorku. Chyba, że rano będzie biel na teście, to pomyślę wtedy, co zrobić. Ale na moje oko te przyrosty są mega słabe. Plamień nie ma dziś cały dzień, szyjka zamknięta, i nawet progesteron wczoraj mi skoczył do prawie 12. I bądź tu człowieku mądry.
 
Robiłam dwa testy jakąś godzinę temu i kreski są ledwo widoczne. Czyli beta jest niższa jeszcze niż rano, gdy byłam na badaniu. Oczywiście jutro powtórzę test, ale kreski są jaśniejsze niż nawet w poniedziałek (a testy te same).
testy nie służą do sprawdzania przyrostów!
Przy tak wczesnej ciąży i ledwo startującej becie oczywistym jest, że nawet najmniejsze różnice w rozrzedzeniu moczu będą robić różnicę na teście.
Przecież wiadomo, że wieczorem jest mniej hcg w moczu.
Opanuj się kobieto!!!
Test sie robi raz i jeśli jest pozytywny to idzie się na betę góra dwa razy z minimum jednym dniem odstępu.
Prawidłowy przyrost to min 66% po 48h.
U Ciebie wszystko jest w normie.
Wyrzuć te testy!!! Bo oszalejesz. Przestań czytać internety tylko wybieraj wózek.
 
testy nie służą do sprawdzania przyrostów!
Przy tak wczesnej ciąży i ledwo startującej becie oczywistym jest, że nawet najmniejsze różnice w rozrzedzeniu moczu będą robić różnicę na teście.
Przecież wiadomo, że wieczorem jest mniej hcg w moczu.
Opanuj się kobieto!!!
Test sie robi raz i jeśli jest pozytywny to idzie się na betę góra dwa razy z minimum jednym dniem odstępu.
Prawidłowy przyrost to min 66% po 48h.
U Ciebie wszystko jest w normie.
Wyrzuć te testy!!! Bo oszalejesz. Przestań czytać internety tylko wybieraj wózek.
Ależ ja jestem całkowicie spokojna. Po prostu obserwuję i oceniam realistycznie wszystkie dane, jakie mam dostępne🙂 i oczywiście, może stać się cud i jutro beta wystrzelić w kosmos, ale nie chcę się nakręcać, że tak się stanie. Już kilka biochemów za mną i wiem jak działa ten mechanizm. Gdybym nie testowała przed okresem, nawet nie wiedziałabym, że coś się dzieje. I pisząc o nadziei na szybką @ miałam na myśli to, że jeśli beta będzie nadal tak słabo przyrastać albo rosnąć i spadać, to nie będzie to trwało zbyt dlugo. Bo minimalne przyrosty bety nie wróżą nic dobrego. Taka statystyka, a co będzie - zobaczymy🙂
 
Ostatnia edycja:
Ależ ja jestem całkowicie spokojna. Po prostu obserwuję i oceniam realistycznie wszystkie dane, jakie mam dostępne🙂 i oczywiście, może stać się cud i jutro beta wystrzelić w kosmos, ale nie chcę się nakręcać, że tak się stanie. Już kilka biochemów za mną i wiem jak działa ten mechanizm. Gdybym nie testowała przed okresem, nawet nie wiedziałabym, że coś się dzieje. I pisząc o nadziei na szybką @ miałam na myśli to, że jeśli beta będzie nadal tak słabo przyrastać albo rosnąć i spadać, to nie będzie to trwało zbyt dlugo. Bo minimalne przyrosty bety nie wróżą nic dobrego. Taka statystyka, a co będzie - zobaczymy🙂
Ja Ci miejsce na wrzesniowkach grzeje 😄 Przyrost dwudniowy jest ok tak jak piszą dziewczyny. Powiem Ci że rano też zrobiłam test i była kreska bladsza niż wczoraj popołudniu i już miałam stresa, a okazało się że beta pięknie urosła. Nie rób już testów domowych bo one informują tylko czy jesteś czy nie jesteś w ciazy. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! ♥
 
Dzień dobry 😳
 

Załączniki

  • IMG_3226.jpg
    IMG_3226.jpg
    139,6 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry