reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Póki nie ma @ nie ma pewności zawsze owulka mogła się ciut przesunąć ☺️ ja miałam cień 4 dni po terminie @ - ewidentnie owulka się przesunęła ☺️
U mnie raczej nie ma takiej możliwości, bo pęcherzyk musiał pęknąć 3/4.01 według tego co mówił ginekolog i czułam owulacje o 00:00 4.01🙂 Zrobię test i tak jeszcze jutro, w niedzielę i poniedziałek😅 najwyżej zacznę kolejny cykl.
Mój mąż jest już gotowy na badanie nasienia😅
 
reklama
Ja wczoraj chyba dopiero owu miałam (27dc) jajnik dalej boli niemiłosiernie. Nigdy nie miałam aż takiego bólu przy owu ale za to pierwszy raz od roku chyba miałam idealny śluz płodny, taki książkowy. Uspokoiłam się trochę bo ten tydzień załamka totalna była. Za tydzień powtórzę progesteron jak @ nie przyjdzie. Na szczęście mam wekeend w delegacji więc nie będę myśleć (żart). Miłego weekendu!
 
reklama
Do góry